Włochy to słoneczny i ciepły kraj wspaniałej sztuki. Wznoszą się tam najpiękniejsze budowle świata,. To ojczyzna wybitnych artystów, mistrzów kuchni i kreatorów mody. To natchnienie  malarzy. Dziś wybieramy się do Ravello, miasta Wybrzeża Amalfii.

Z okien położonego na szczycie 350-metrowego klifu hotelu Caruso, rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze i na Wybrzeże Amalfi. Do dyspozycji Gości jest 48 pokoi, w tym 6 Suit, 18 Junior Suit i 24 pokoje Double. Większość pokoi  z widokiem na morze i tarasem, część z prywatnymi ogrodami.

Lokalizacja: 65 km od międzynarodowego lotniska w Neapolu, 7 km od Amalfi.

Restauracje i bary: hotelowe restauracje Caruso oraz Belvedere oferują kuchnię międzynarodową i włoską, ale specjalnością są oczywiście miejscowe, neapolitańskie przysmaki. Cocktail and Piano Bar to miejsce, którego szczególną atrakcją są XVIII-wieczne freski oraz muzyka na żywo. Pool Side Bar serwuje lekkie przekąski przy basenie.

Sport i Rekreacja: basen hotelowy, nieopodal  korty tenisowe oraz pola golfowe. Caruso Wellness Centre oferuje całą gamę zabiegów: masaże, aromaterapia, zabiegi na ciało i twarz, salon kosmetyczny i fryzjerski.

Z podziękowaniem dla Naszego Partnera.

LOGO - Luxury Travel