Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność prowadzić zajęcia pt. „Jak robić zdjęcia na media społecznościowe?”.
jak robić zdjęcia na media społecznościowe

Jak robić zdjęcia na media społecznościowe? – zajęcia dla uczniów Szkoły Projektowania Odzieży z Ciechanowa

Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska tym razem  prowadziła zajęcia dla Technikum Odzieżowego z Ciechanowa. Zajęcia obejmowały komunikację oraz sprzedaż własnych projektów na nośnikach internetowych:
 • Instagramie
 • Facebooku,
 • Tik toku,
 • Stronie internetowej.

Ponadto, podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się:

 • Jak stworzyć storytelling?
 • Jak zbudować komunikację na Instagramie?
 • Co to jest Cool Hunting?
 • Jak spójnie komunikować markę?
 • Jak zrobić odpowiednie zdjęcia do Lookbook oraz magazynu modowego.
Na zajęciach uczennice stylizowały się oraz malowały, a potem tworzyły zdjęcia, zgodnie z wytycznymi.

Spójna komunikacja marki w internecie

Z roku na rok rośnie liczba osób, korzystających z mediów społecznościowych. Nic dziwnego! Łatwy i ogólnodostępny dostęp do urządzeń przenośnych oraz Internetu sprawia, że za pomocą social mediów można komunikować się niezależnie od miejsca zamieszkania i godziny. Co więcej, istnieje możliwość korzystania z kilku platform jednocześnie, co daje ogromne możliwości budowania pozytywnego wizerunku marki. Niestety dla właścicieli firm to również bardzo trudne zadanie, które wymaga odpowiedniej strategii marketingowej i doborze działań, odpowiednich do charakteru marki. W dzisiejszych czasach, każda marka powinna być obecna w social mediach. Platformy takie jak Tik Tok, Instagram oraz Facebook to doskonały sposób na budowanie oraz podtrzymywaniu trwałych relacji z klientami. Ponadto, posiadanie kont marki w mediach społecznościowych:

 • jest doskonałym sposobem na prezentację produktów oraz usług. Zarówno Instagram, Facebook, jak i Tik Tok dają mnóstwo możliwości zaprezentowania asortymentu w zależności od potrzeb,
 • kreuje pozytywny wizerunek firmy,
 • pozwala na dialog z klientami,
 • umożliwia storytelling, czyli opowiadanie historii związanych z marką, które ma bardzo duży wpływ na społeczeństwo i buduje więź z konsumentami,

Pamiętaj, że niezwykle  istotna jest spójna komunikacja marki w Internecie, stanowiąca klucz do osiągnięcia sukcesu. Konsekwentne komunikowanie, a także stosowanie charakterystycznych dla danej marki kolorów, grafik oraz logotypów sprawia, że potencjalni klienci zaczynają kojarzyć daną markę z konkretnymi barwami, symbolami, grafikami i identyfikują ją z produktami, usługami czy wartościami, których dostarcza. Podczas procesu zakupu, to konsumenci wybierają markę, którą znają, która dobrze się im kojarzy.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z zajęć.

jak robić zdjęcia na social media zdjęcia na media społecznościowe

 

sprzedaż w internecie