28.03.2015r. w Studiu Stawki w Warszawie zrealizowaliśmy sesję zdjęciowa dla naszego klienta, który buduje firmę Amplituda. Szkoła Męskiego Stylu była odpowiedzialna za stylizacje ośmiu mężczyzn. Jako platforma usług luksusowych stylizujemy naszych klientów od pięciu lat i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Założycielka Szkoły Męskiego Stylu Agnieszka Świst-Kamińska to style coach  z ogromnym doświadczeniem. Jako freelancerka współpracowała ona z redakcją magazynu „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Natomiast jako stylistka uczestniczyła w organizacji największej modowej imprezy w Polsce, którą jest Fashion Week w Łodzi. Podczas licznych sesji zdjęciowych style coach kreowała wizerunki wielu znanych osobowości takich jak: Agata Kulesza, Honorata Skarbek, Natalia Lesz, Weronika Marczuk-Pazura.

Realizacja sesji zdjęciowej z klientem budującym firmę Amplituda stała się kolejnym niesamowitym doświadczeniem dla całego zespołu Szkoły Męskiego Stylu. Niezwykła atmosfera sprzyjała pracy i przyniosła fantastyczny efekt końcowy. Współpraca z designerskim butikiem Strellson znajdującym się w centrum handlowym Arkadia zaowocowała stworzeniem niebanalnych propozycji dla stylowych mężczyzn. Szkoła Męskiego Stylu zaproponowała nietuzinkowe kolory, które dodały charakteru stylizacjom biznesowym.

Marka Strellson stanowi kwintesencję dobrego smaku i nowoczesności. Firma ta powstała w 1984r. w Kreuzlingen. Jej założyciele Uwe i Jochen Holy są również właścicielami marki Hugo Boss. Produkty i kolekcje marki Strellson są dostępne w czterdziestu krajach na całym świecie. Oferta firmy została podzielona na dwie kolekcje: Strellson Premium (kolekcja męska ready-to-wear) oraz Strellson Sportswear (casualowy i sportowy look). Przedstawiciele szwajcarskiej marki zadbali o każdy szczegół swoich projektów po to, aby umożliwić klientom eksperymentowanie z trendami oraz łączenie faktur, akcesoriów i rozmaitych stylów. Dzięki nieszablonowym modelom każdy stworzony zestaw będzie niezwykle szykowny i pozwoli wyróżnić się z tłumu.

Dziękujemy Studiu Stawki, marce Strellson, fotografom oraz sztabowi profesjonalistów, którzy wspierali nas podczas realizacji sesji zdjęciowej i włożyli ogromny wysiłek w wykonanie powierzonych im zadań. Efekty naszej pracy można podziwiać na poniższych zdjęciach.