29.04.2015r. Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej miała przyjemność uczestniczyć w evencie zorganizowanym przez markę Triumph, który odbył się w domu handlowym Mysia 3 w Warszawie.

Marcin Prokop poprowadził spotkanie, którego motto brzmiało: „Znajdź swój ideał.”. Marka Triumph starała się rozwiązać dylemat dotyczący idealnego modelu biustonosza. Każda z pań miała okazję odpowiedzieć sobie na pytanie o to, jaka jest jej ulubiona bielizna: elegancka, modna, czy seksowna?

Goście podziwiali również piękne prace Lidii Popiel, która jest cenioną fotografką i autorką zdjęć przedstawiających ambasadorki tej marki. Wernisaż cieszył się dużym zainteresowaniem wszystkich wielbicieli sztuki i dobrego smaku.

W gronie ambasadorek marki Triumph znalazły się: Grażyna Wolszczak (aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa), Barbara Kurdej-Szatan (aktorka, wokalistka, laureatka tegorocznych Telekamer) oraz Osi Ugonoh (zwyciężczyni IV edycji programu Top Model).

Na to wyjątkowe wydarzenie przybyło wiele gwiazd takich jak: Hanna Konarowska, Rafał Maślak, Sylwia Nowak, Monika Ordowska, Magdalena Górska.

Szkoła Męskiego Stylu z zainteresowaniem śledzi najnowsze trendy pojawiające się na polskim rynku, uczestnicząc w pokazach mody prestiżowych marek, a także inspirujących eventach, wernisażach i konferencjach.