Szkoła Męskiego Stylu miała zaszczyt uczestniczyć w pokazie kolekcji na jesień i zimę 2015/2016 zorganizowanym przez markę La Mania.

W polskim świecie mody nastał nowy zwyczaj – pokazy w stylu party. Coraz bardziej popularne są kameralne pokazy. Przybyłych gości w dobry nastrój wprawiła nie tylko świetna muzyka, ale również smak wykwintnych przekąsek serwowanych przez kelnerów. Wyjątkowe wydarzenie to tylko przedsmak niezwykłej kolekcji jesienno-zimowej. Modelki prezentowały stylowe modele ubrań marki La Mania, wychodząc na podium z kieliszkami szampana. Pokaz mody odbył się bez zbędnego nadęcia i dostarczył wszystkim gościom dużo pozytywnej energii.

Wydarzeniem towarzyszącym pokazowi było spotkanie z projektantem butów marki Aquazzura oraz prezentacja modeli z najnowszej kolekcji.

Ten zjawiskowy pokaz był doskonałą okazją do nawiązania ciekawych konwersacji zarówno z Joanną Przetakiewicz, jak i z projektantem marki Aquazzura.