Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden garnitur szyty na miarę. Coraz więcej polskich mężczyzn docenia dobrze skrojone garnitury, dopasowane do ich sylwetki oraz indywidualnych potrzeb i gustów.

Szycie na miarę to przede wszystkim możliwość dopasowania kroju, fasonu, kolorów, rodzajów tkanin do wymagań sylwetki i preferencji klienta. Odpowiednio zaprojektowany i wykonany garnitur   pozwala ukryć niedoskonałości sylwetki, poprawić jej promocję oraz podkreślić walory. Garnitury szyte na miarę cechują się najwyższą jakością materiałów i precyzją wykonania.

Szkoła Męskiego Stylu oferuje usługę MADE TO MEASURE garnitury szyte na miarę, w ramach której już samo projektowanie garnituru odbywa się według indywidualnych upodobań  naszych wyjątkowych Klientów. Uszyty garnitur podkreśla charakter i osobowość mężczyzny, dla którego jest tworzony. Dodatkowo cały proces przygotowania garnituru wsparty jest konsultacjami z wykwalifikowanym Style Coachem.

Usługa MADE TO MEASURE Szkoły Męskiego Stylu to przede wszystkim szycie na miarę strojów biznesowych, odszycia dla osób indywidualnych, firm i instytucji oraz odszycia grupowe dla poszczególnych działów.

Usługę rozpoczynamy spotkaniem i konsultacjami podczas, których wspólnie ze Style Coachem ustalane są szczegóły zamówienia. Wybór garnituru dopasowujemy do potrzeb klienta, w tym zajmowanego przez niego stanowiska pracy. Następnie przyjeżdżamy do klienta na przymiarki i w końcowej fazie usługi dostarczamy  gotowy garnitur pod wskazane miejsce.

W usłudze zawarte są:

  • przygotowanie produktu do realizacji w tym: konsultacje i pobranie miary
  • I przymiarki z Klientem
  • II przymiarki z Klientem
  • finalizacja oddanie gotowego produktu dla Klienta

Cały proces przygotowania garnituru wsparty jest konsultacjami ze Style Coachem.

Usługa Style Coachingu jest procesem, mającym na celu trwałą poprawę wizerunku. Dostępna jest dla każdego, ponieważ ułatwia kontakty interpersonalne, poszerza wiedzę i ułatwia codzienne dobieranie stylizacji. Style Coaching jest szeroko stosowany przez największe i globalne korporacje/marki na świecie. Pomaga on w tworzeniu identyfikacji, integracji, wyróżnianiu ich firm jak i samych pracowników, a tym samym stanowi istotny element zwiększający szanse realizacji założonych celów.

Wykonaliśmy usługi Made to Measure m.in. dla takich firm / instytucji jak:

gdansk katowice noble

Na co dzień odszywamy garnitury dla klientów indywidualnych, jednym z nich był Pan Wojciech Sularz, któremu bardzo dziękujemy za zaufanie.

Poniżej przedstawiamy efekt naszej współpracy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. Zmiana wizerunku nigdy nie była łatwiejsza.

„Współpraca z Agnieszką Świst-Kamińską to prawdziwa przyjemność i jednocześnie doświadczenie, które wyzwala rozwój osobisty i zawodowy. Polecam Szkołę męskiego Stylu. „ – Wojciech Sularz.