Sporty chic, inaczej sportowa elegancja, to styl, który już od kilku sezonów cieszy się popularnością. I choć mogłoby się wydawać, że te dwa style nie idą ze sobą w parze, to jednak ich połączenie się sprawdziło. Sporty chic pokochały celebrytki, blogerki i kobiety na całym świecie. Projektanci również chętnie przemycają go w swoich kolekcjach.

Sporty chic opanował ulice miast już jakiś czas temu. W tym sezonie zalicza się do wiosennych trendów. W kolekcji Chanel mogliśmy obserwować sporty chic w postaci zestawu bieliźnianego topu z czapką z daszkiem. Kenzo postawił na bluzę z kapturem w połączeniu z szykownymi sandałami na szpilce. Natomiast Salvatore Ferragamo zdecydował się na zestawienie eleganckiej spódnicy midi z obuwiem sportowym.

Styl sporty chic ma szeroki wachlarz możliwości. Możesz postawić na rozkloszowaną spódnicę i zestawić ją z t-shirtem i sportowymi adidasami. Sportowe spodnie np. typu boyfriend idealnie prezentują się z butami na wysokim obcasie. Na górę dobierz najlepiej elegancką koszulę, kamizelkę czy marynarkę. Przedstawiamy Wam również propozycje blogerek. Kinga, jointyicroissanty, zdecydowała się na elegancką sukienkę z trampkami. Karina, z bloga karyn, wybrała dziewczęcą sukienkę i połączyła ją z wygodnymi adidasami. A Sandra, z bloga sandicious, postawiła na sportową bluzę i szpilki.

sporty chic blogerki