Wybranie odpowiedniej szczoteczki do zębów to niełatwy wybór. Na ostateczną decyzję składa się wiele czynników. Dziś przedstawimy Wam męski gadżet w postaci szczoteczki do zębów, który musisz mieć: FOREO ISSA 2.

  • technologia sonic plus: hybrydowe włosie przewodzi 11 000 pulsacji wysokiej częstotliwości na minutę oraz generuje mikrowymiatanie, które skutecznie i delikatnie czyści zęby oraz dziąsła.
  • higieniczna: Naturalne właściwości silikonu i polimeru PBT nie powodują gromadzenia się na ich powierzchni bakterii. Dzięki temu szczoteczka jest najlepszym rozwiązaniem w higienie i utrzymaniu zdrowia jamy ustnej.
  • jakość: Wyjątkowa jakość szczoteczki kryje się w 6-miesięcznej trwałości główki, 2-letniej ograniczonej gwarancji i 10-letniej gwarancji jakości.
  • hybrydowy design: hybrydowa główka szczoteczki jest stworzona z dwóch rodzajów włosia – silikonowego i polimerowego PBT – które zapewniają intensywne usuwanie kamienia nazębnego, a zarazem delikatny masaż dziąseł.
  • ładowanie: lekka i mobilna szczoteczka do zębów od FOREO – ma uniwersalny port USB, który można podłączyć w każdym miejscu na świecie. To idealne rozwiązanie w odpowiedzi na ciężkie i niewygodne w transporcie ładowarki. 1 godzina ładowania wystarcza na 365 dni użytkowania.
  • wodoodporna: ISSA 2 to całkowicie wodoodporna (możliwa do użytku w wannie lub pod prysznicem), ergonomiczna i poręczna elektryczna szczoteczka do zębów.

Szczoteczka FOREO ISSA 2 zauroczy nie tylko designem, ale i swoją funkcjonalnością. Na jednym ładowaniu starcza aż na rok! Co więcej, jest higieniczna. Duży plus za wodoodporność – można z niej korzystać nawet w wannie. Jest mała i ma specjalny pokrowiec, dzięki czemu można ją wziąć ze sobą wszędzie. Sprawdzi się również u osób, które mają wrażliwe dziąsła. To z pewnością męski gadżet, który powinien znaleźć miejsce w łazience każdego faceta.