Nerka to jeden z najmodniejszych akcesoriów męskich w ostatnich sezonach. Jest wygodna, praktyczna i może nadać Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Jeśli zastanawiasz się, jak nosić nerkę męską, aby wyglądać modnie i stylowo, ten artykuł jest dla Ciebie.

jak nosić nerkę męską

Nerka męska — do czego pasuje?

Nerka męska to saszetka, która jest noszona wokół talii lub bioder, zazwyczaj na przodzie ciała. Jest zazwyczaj wyposażona w zamek błyskawiczny lub klamrę, posiada jedną lub kilka kieszeni, które pozwalają na przechowywanie najpotrzebniejszych drobiazgów, takich jak telefon, portfel czy klucze. To rozwiązanie dla mężczyzn, którzy cenią sobie praktyczność i swobodę ruchów. Męskie nerki charakteryzują się zwykle następującymi cechami:

• małe rozmiary – nerki są zazwyczaj mniejsze niż torby na ramię czy plecaki. Dzięki temu są bardziej poręczne i łatwe do przenoszenia.
  • praktyczne zastosowanie– nerki są idealne do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak telefon, klucze, portfel czy okulary.
  • modny wygląd – saszetki są obecnie jednym z najmodniejszych akcesoriów męskich.

Styl, w jakim można nosić męską nerkę, zależy od jej wyglądu i materiału, z którego jest wykonana. Nerki skórzane i zamszowe pasują do stylizacji eleganckich i półformalnych. Nerki bawełniane i nylonowe pasują do stylizacji sportowych i casualowych.

Męskie nerki pasują do wielu różnych stylizacji. Można je nosić z jeansami, chinosami, dresami, kurtkami, marynarkami i innymi elementami garderoby.

Jak uniknąć modowej wpadki i kiedy nie zakładać nerki?

Jak nosić nerkę, aby uniknąć modowej wpadki? Stosuj się do kilku zasad:

1. Nie noś nerki zbyt wysoko na talii. Saszetka powinna znajdować się na wysokości bioder lub nieco niżej.
  2. Nie noś nerki z bardzo obcisłymi spodniami. W takim przypadku będzie wyglądała nieestetycznie, dotyczy to, np. rurek męskich.
  3. Unikaj noszenia nerki męskiej z bardzo eleganckimi ubraniami, ponieważ ten dodatek jest nieformalny i nie sprawdzi się na okazje, które mają ściśle określony dress code.
  4. Nie noś saszetki zimą. W okresie zimy, kiedy nosimy ciepłe płaszcze i kurtki, nerka męska może być niewygodna, bo trudno ją założyć na puchową kurtkę.
  5. Unikaj nerki, jeżeli masz dużo rzeczy do schowania. Nerka powinna być używana do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak telefon, klucze lub portfel. Jeśli włożysz do niej zbyt dużo rzeczy, będzie wyglądała ciężko i nieestetycznie.
  6. Unikaj noszenia nerki z paskiem. Pasek i nerka to dwa elementy, które mogą ze sobą konkurować. Jeśli chcesz nosić oba, wybierz pasek w stonowanym kolorze i niezbyt szeroki.

saszetka męska jak nosić

Saszetka męska — jak nosić

męska nerka to modny i praktyczny dodatek, który może dodać Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Jeśli zastanawiasz się, czy nerka jest dla Ciebie, warto eksperymentować z różnymi stylizacjami i znaleźć taki, który Ci odpowiada. Jak nosić nerkę? poznaj najmodniejsze stylizacje i się zainspiruj!

Nerka męska — jak nosić ją w półformalnych outfitach?

Jak nosić nerkę męską, gdy konieczny jest elegancki strój? Wbrew pozorom masz całkiem sporo możliwości. Na randkę postaw na nerkę  w neutralnym kolorze, najlepiej czarnym, który pasuje do wielu strojów. Na górę obowiązkowo włóż dobrze skrojoną koszulę. Może być biała, błękitna albo z subtelną kratkę. Odpowiednia także będzie koszulka polo, a na nią marynarka, która doda nutę elegancji. Jako spodnie sprawdzą się chinosy w stonowanej barwie, która będzie komponować się z pozostałymi elementami stroju. Nie zapomnij o odpowiednich butach! Na randkę wybierz modne sneakersy, eleganckie buty mokasyny albo szykowne oxfordki.

Nerka — jak nosić na co dzień

Jak nosić saszetkę męską w wersji codziennej?

Stylizacja na wycieczkę poza miastem

Na wycieczkę poza miasto ubierz dresy, klasyczny t-shirt oraz bluzę, która przyda się w chłodniejsze dni. Jesienią i zimą nie zapomnij o kurtce softshell lub puchowej. Oba modele zagwarantują Ci maksymalny komfort cieplny, a także wygodę. Na nogi koniecznie sneakersy albo buty trekkingowe. Całość uzupełnij nerką w ulubionym kolorze. Ta stylizacja jest wygodna i praktyczna, idealna na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Nerka to niezbędny dodatek do tego zestawu, ponieważ pozwala mieć przy sobie wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak telefon, klucze, portfel, a także na przykład bidon czy przekąski.

Nerka męska – jak nosić na koncert?

Jeansy, koszulka z nadrukiem, jeansowa kurtka lub bomberka i trampki to doskonały zestaw na festiwal, lub koncert ulubionej kapeli. Dopełnieniem zestawu będzie nerka, w której schowasz wszystko, czego potrzebujesz, a w tym bilety na imprezę.

nerka męska jak nosić

Jak nosić nerkę męską w stylu streetwear?

Streetwear to styl pełen swobody i indywidualizmu. Wybierz nerkę w kolorze lub wzorze pasującym do charakteru tego stylu. Na górę włóż oversize’owy t-shirt i zestaw z joggerami. Na nogi obowiązkowo sneakersy. Całość uzupełnij czapką z daszkiem i okularami przeciwsłonecznymi.