Torebka damska to przedmiot, którego wnętrze odzwierciedla osobowość jej właścicielki. Wybierając odpowiedni model torebki, należy pamiętać o tym, aby komponował się on z daną stylizacją. Dress code to zbiór norm, które odnoszą się do konkretnych sytuacji zwłaszcza w życiu zawodowym i biznesowym. Poznając te zasady, wkraczamy w świat dobrego smaku i możemy poczuć się pewnie w różnych okolicznościach.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Michael Kors stworzył torebkę, która spędza sen z powiek niejednej pasjonatce mody. Model shopper to ulubieniec wielu gwiazd takich jak Alessandra Ambrosio oraz Elizabeth Hurley. Pojemna torebka przypadnie do gustu wymagającej businesswoman, która każdego dnia musi mieć przy sobie wiele ważnych akcesoriów. Shopper to również propozycja dla kobiet podróżujących do pracy z laptopem. Młode mamy będą nim zachwycone, podobnie jak Heidi Klum.

Heidi Klum

Heidi Klum

Torebka na ramię to mały podręczny bagaż, który sprosta różnym wyzwaniom i sprawdzi się w każdej sytuacji. Ten model pasuje zwłaszcza do stylizacji casualowych. Latem możemy go nosić również na plażę. Młode mamy pokochały duże, pojemne torebki. Reese Witherspoon, Kourtney Kardashian oraz Jessica Alba praktycznie nie rozstają się z nimi.

Jessica Alba

Jessica Alba

Listonoszka to niezwykle poręczna torebka. Dlatego też warto o niej pamiętać, wybierając się na specjalne okazje takie jak przyjęcia koktajlowe lub garden party. Torebka zawieszona na ramieniu umożliwia swobodne sięganie po posiłki. Dzięki listonoszce poczujemy się komfortowo podczas tego typu imprez.

Hilary Duff

Hilary Duff

Niezbędnym elementem damskiej garderoby jest kopertówka. Ten model wybieramy na wyjątkowe okazje takie jak: spektakl w teatrze, uroczystość rodzinna, wesele. Kolor kopertówki powinien być idealnie dobrany do kreacji. Małą czarną można wzbogacić srebrnym akcentem. Natomiast barwne kreacje wymagają stonowanych dodatków.

Salma Hayek

Salma Hayek

Szykownym uzupełnieniem kreacji wieczorowej jest również niewielka torebka, która lśni jak klejnot na tle pięknej, długiej sukni.  Decydując się na ten model, należy pamiętać o tym, że nie lubi on konkurencji w postaci wyszukanej biżuterii. Wybierając odpowiednią biżuterię, zdecydujmy się na jeden element – albo naszyjnik, albo kolczyki.

Li Bing

Li Bing

Kluczem do stworzenia gustownego outfitu jest znajomość pewnych zasad, jakie obowiązują w świecie mody. Umiejętne ich stosowanie sprawi, że nie stracimy swojego indywidualnego stylu. Style coach Agnieszka Świst-Kamińska gwarantuje skomponowanie idealnych zestawów odpowiadających osobowości klientki.  Z jej pomocą dokonasz rewolucji w swojej garderobie i dobierzesz właściwe dodatki do każdego zestawu.