W tym roku większość osób spędzi sylwester w domu. To wcale nie oznacza, ze musimy zrezygnować z wystrzałowych strojów. Jak się ubrać na sylwestra w domu? Dziś podpowiadamy!

Jak się ubrać na sylwestra w domu

Jak się ubrać na sylwestra w domu? – 5 modnych

Główną zaletą sylwestrowych stylizacji jest to, że wszystkie chwyty są dozwolone! Mamy tu tak naprawdę dowolność. Dziś przedstawiamy Wam pomysłów na sylwestrowe outfity.

1.Brokatowe sukienki

Sylwester to jedyna noc w całym roku, w której im więcej błyskotek, tym lepiej. Nie ograniczajmy się! Śmiało możemy postawić na brokatowe sukienki. W domu najlepiej wybrać nieco luźniejsze modele, aby nie krępowały ruchów, a zrezygnować z typowo wieczorowych. Mini sukienka brokatowa w kolorze złota wiązana w talii, pięknie podkreśli atuty sylwetki. Do tego wybieramy delikatną biżuterię, ponieważ to strój ma grać pierwsze skrzypce. A o z butami? Sprawdź nasz wpis, jak dobrać buty do sylwestrowej kreacji, w którym podpowiadamy, jakie obuwie będą najlepszym wyborem.


2. Cekiny

Jak się ubrać na sylwestra w domu? Wybierz cekinową sukienkę! Jej największym atutem jest to, ze jest bardzo kobieca i poczujemy się w niej wyjątkowo! Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli. Jeśli lubisz odważne kreacje, postaw na model z wycięciami w talii. Pięknie wyeksponujesz swoją sylwetkę. Jeśli nie lubisz odsłaniać zbyt wiele, wystarczy, że wybierzesz model midi z długim rękawem. Świetni prezentują się także sukienki z dekoltem na plecach. Zamiast sukienki możesz wybrać spódnicę i połączyć ją z aksamitnym topem czy koronkową krótką bluzką. W ten sposób tworzysz wyjątkowo ciekawe zestawienie. W tym przypadku również sprawdzi się subtelna biżuteria, które dopełni całość. Zrezygnuj z mocnych naszyjników.


3.Sukienka bez ramiączek

Sukienki bez ramiączek nosimy nie tylko latem! Sylwester to doskonała okazja, aby je założyć. Doskonale sprawdzi się w kolorze czerni, złota, srebra, ale również i w pastelowych odcieniach. Nasza dzisiejsza propozycja to subtelna i jasna, dopasowana sukienka. Dodatki do niej to kopertówka w kolorze złota oraz białe czółenka. Możesz się zainspirować!

Jak się ubrać na sylwestra

4.Czerwona sukienka

Jak się ubrać na sylwestra w domu? Wybierz czerwoną sukienkę! Będziesz w niej wyglądać niezwykle kobieco. Możesz wybrać koronkową, z cekinami, brokatową, aksamitną czy gładką np. rozkloszowaną. Wybór zależy od Twojego indywidualnego gustu.


5.Mała czarna

Nie masz pomysłu jak się ubrać na sylwestra w domu? W takim razie najbezpieczniejszym wyborem będzie sukienka w czarnym kolorze. Trzeba przyznać, że ten model jest po prostu tak uniwersalny, że sprawdzi się na każdą okazję. pasują do niego wszystkie barwy i dodatki 🙂  Nie bój się szaleć i postaw na niebanalne modele, które Cię wyróżnią. Mimo, ze to zabawa w domu, możesz wyglądać obłędnie, prawda? 🙂


A Wy gdzie spędzacie sylwestra? Macie już przygotowane sylwestrowe kreacje na szampańską zabawę? 🙂