W dzisiejszej lekcji stylu, omówimy kolejną męska sylwetkę. Tym razem pod lupę bierzemy.. ołówek!

Posiadaczami tego typu sylwetki są Adrien Brody i Eddie Redmayne. Są oni wysocy, szczupli, mają wąsie górne partie ciała. Odpowiedni ubiór pozwoli poszerzyć klatkę piersiową i ramiona. Przy tym typie sylwetki sprawdzą się warstwowe stylizacje. Panowie „ołówki” śmiało mogą zakładać dwurzędowe marynarki, bowiem nieco poszerzą korpus. Sprawdzą się także szerokie kurtki i płaszcze, swetry oversize, bluzki w poziome pasy, moro, kratę lub obszerne wzory i napisy. Wybierając koszulę, warto się zdecydować na to, aby była rozpięta. Należy stawiać na jasne kolory. Unikać należy noszenia zbyt wąskich i ciemnych spodni oraz modeli w kant. Absolutnie zabronione są rurki i slimy. Niewskazane są także golfy i opięte bluzki, które podkreślą szczupłość. Wystrzegać się należy także zbyt szerokich ubrań, aby nie uzyskać efektu kreacji „po starszym bracie”.

Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak sprawnie dobrać dodatki? Jak dopasować koszulę do garnituru? Zapraszamy na pełne szkolenie z tego zakresu. Więcej informacji znajdziecie na  stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl .