Wiosna zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym przedstawiamy trendy wiosna-lato 2021. Jesteście ciekawi, co będzie modne?

Trendy wiosna-lato 2021

Trendy wiosna-lato 2021

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że moda lubi nas zaskakiwać. W tym roku projektanci zaprezentowali swoje kolekcje głownie wirtualnie, a to wszystko za sprawą pandemii. Mimo to, udało się! Jakie są najważniejsze trendy wiosna-lato 2021? Oto one:

Braletka

Chyba już nikogo nie zdziwi, że bielizna stała się nieodłącznym elementem ubioru. W tym sezonie triumfy święci braletka. A to wszystko za sprawą zdjęcia Katie Holmes w przepięknym, dzianinowym komplecie od Khaite. Wszyscy oszaleli! Aby nie było zbyt goło, braletkę nosimy z marynarką, najlepiej nieco dłuższą. Do tego jeansy, eleganckie spodnie, chinosy czy biker shorts.

Pastelowy zawrót głowy

Pastele wracają do łask co sezon. Wiosna i lato to idealny czas na ich noszenie. Ubrania w kolorze landrynek to absolutny must have! Nie może ich zabraknąć w naszych szafach. A na co stawiamy? Wybór jest ogromny! Wiosną perfekcyjnie sprawdzą się pastelowe, lekkie płaszczyki. latem głównie ubieramy sukienki. Nie zapomnijmy o damskich garniturach w tych odcieniach. One nadal są modne! A w połączeniu z modną braletką, będą wyglądać znakomicie! Na takie odcienie w swoich kolekcjach postawił dom mody Chanel, Versace.

trendy na wiosnę i lato


Spodnie z szerokimi nogawkami

Ten model co jakiś czas wraca do mody i podbija serca wszystkich miłośniczek mody. W tym roku również stawiamy na szerokie nogawki.

Tunika

Kto by pomyślał, że tuniki wrócą do łask? Ten element garderoby ma zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Niektórzy doceniają różne możliwości stylizacyjne, inni nie. W tym sezonie tuniki są modne. Może się w końcu przekonasz do nich? Pojawiły się one na wybiegach najsłynniejszych projektantów mody. U Fendi w postaci lekkiej siateczki, a u Petera Do w postaci skórzanego fartucha, który doskonale prezentuje się z eleganckimi spodniami o szerokich nogawkach.


Jak widzisz trendy wiosna-lato 2021 są bardzo ciekawe. My jesteśmy miłośniczkami pasteli, ale ciekawi nas, jak trendy będą noszone! Koniecznie sprawdź nasz wpis – modne buty sportowe na wiosnę 2021 i zobacz, jak je nosić, aby podążać za trendami!