Fashion Week Poland zawsze budzi emocje. Niestety, czasami pokazy projektantów odbijają się w mediach mniejszym echem niż stylizacje blogerów przybyłych na to fascynujące wydarzenie. Czym jest oryginalny styl?

Podczas London Fashion Week pasjonaci mody akcentują swoją oryginalność oraz indywidualny styl poprzez charakterystyczne dodatki. W subtelny sposób tworzą niepowtarzalne stylizacje, które wyróżniają ich z tłumu. Ich pomysłowość idzie w parze ze świadomością mody.

Relacje z Fashion Week Poland są okraszone zdjęciami szokujących stylizacji. Czy pan z kaskiem na głowie obawiał się zderzyć z wizją projektanta prezentującego swoją kolekcję? Czy wyjście w masce gazowej na pokaz mody powinniśmy traktować jako performance?

Czy szokować znaczy być dostrzeżonym? Czy to polski trend na bycie sławnym?

fot. http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,17781594.html?i=15