Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej miała zaszczyt uczestniczyć w Fashion Week Poland, który odbywał się w dniach od 12 do 15 listopada 2015r. w Łodzi.

Podczas wydarzenia zaprezentowało się wiele znanych projektantów. Duże wrażenie na publiczności wywarł pokaz Jakuba Bartnika, który wygrał pierwszą edycję Project Runway. Projekty marki Jacob Birge Vision to ultranowoczesne propozycje skierowane do współczesnych, silnych kobiet, posiadających osobowość i styl.

Jacob Jacob2 Jacob3

Serca widzów podbił także pokaz Violi Śpiechowicz, która ma dobrze rozpoznawalny styl, charakteryzujący się nowatorskimi, często wynikającymi z funkcji rozwiązaniami, rzeźbiarską konstrukcją, poszukiwaniami fakturalnymi i malarską konsekwencją kolorystyczną. Cała kolekcja utrzymana w jasnych barwach.

Viola Śpiechowicz1Viola Śpiechowicz2Viola Śpiechowicz3

Na Fashion Week’u prezentowała się również  marka Malgrau. Kolekcja bazuje na naturalnych tkaninach jak bawełna, jedwab i wełna.  Dominują ciemne barwy, odcienie niebieskiego, a także żółcie i biel.

 Malgrau Malgrau1 malgrau2

Swoją kolekcję zaprezentowała również Natalia Jaroszewska. „Oneiro” i inspirowana jest kolorystyką cypryjskich krajobrazów. Subtelna paleta odcieni niebieskiego oraz jasnych barw sprawia, że kolekcja jest letnia i ulotna.

 Natalia Jaroszewska Natalia Jaroszewska2 Natalia Jaroszewska3

Widzowie czekali również na pokaz Michała Zielińskiego, zwycięzcę drugiej edycji Project Runway. Marka Vandis przedstawiła kolekcję  o mocnych i geometrycznych wzorach i liniach, minimalistycznych kolorach połączonych z nowoczesnymi materiałami.

Vandis Vandis2 Vandis3

Szkoła Męskiego Stylu odwiedziła również showroom, gdzie zaprezentowało się ponad pięćdziesięciu wystawców.

1showroom 2showroom

Fashionphylosophy Fashion Week Poland to największe wydarzenie modowe w Polsce, które cieszy się zainteresowaniem miłośników mody oraz mediów. Przyciąga wiele osobowości ze świata show-biznesu. Projekty zaprezentowane podczas tego wydarzenia, znajdują swoje odbicie w stylizacjach oraz stanowią świetną inspirację dla pasjonatów mody.