Wybierz się na zakupy do centrum handlowego „Klif” w Gdyni lub do „Złotych Tarasów” w Warszawie – otrzymasz 10% zniżki*. Możesz też zlecić style coachowi zakupy internetowe – otrzymasz 20% zniżki*.
Skorzystaj z atrakcyjnych jesiennych wyprzedaży i odmień swój wizerunek!
Liczba wolnych miejsc ograniczona!

Zapisy: ask@agnieszka-kaminska.com .

Tydzień style coachingowy z Agnieszką Świst-Kamińską trwa w dniach od 3 do 9 października 2015r.

* Szkoła Męskiego Stylu nie daje zniżki na zakupy, lecz oferuje zniżkę na usługi style coachingowe.

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska jest absolwentką prestiżowego Central Saint Martins University of the Arts mieszczącego się w Londynie i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Ukończyła ona liczne kursy stylizacji damskiej i męskiej takie jak: Lekcja Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji zorganizowane przez magazyn „Glamour”. Pani Agnieszka ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży modowej. Jako freelancerka współpracowała z redakcją magazynu „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka uczestniczyła w realizacji największej modowej imprezy w Polsce – Fashion Week Poland. Jako style coach publikowała relacje z London Fashion Week. Agnieszka Świst-Kamińska prowadzi wykłady dla renomowanych firm oraz cenionych instytucji takich jak Collegium Civitas. Jako prelegentka uczestniczy w licznych konferencjach u boku znanych osobistości ze świata show-biznesu m.in.: „Show me, don’t tell me”, „Startups Going Global”, „Piękna, bo szczęśliwa” – konferencja poświęcona Amazonkom oraz prelekcje organizowane przez Lady’s Diamond Club. Relacje Agnieszki Świst-Kamińskiej z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie takich jak London Fashion Week odbijają się w mediach szerokim echem, a jej wypowiedzi pojawiają się w programach stacji telewizyjnej TVN oraz Polskiego Radia.