Egzotyczne pióra, feeria kolorów, różnorodność faktur, błyszczące sukienki czyli kreacje na które możemy sobie pozwolić podczas trwania karnawału. W tym czasie warto zaszaleć również w kwestii wyglądu włosów oraz makijażu. Makijaż karnawałowy stanowi bowiem uzupełnienie całej stylizacji  podkreśla ją. Dlatego warto się do niego przyłożyć. Nie martw się, nie musisz być ekspertem w tej dziedzinie! Dziś przedstawiamy Wam makijażowe trendy, które nie wychodzą z mody.

Mocne usta

Odłóż bezbarwny błyszczyk do kąta i wybierz mocne kolory. W karnawale to podstawa! Możesz wybierać od klasycznej krwistej czerwieni, przez bordo, aż do różu i fioletu. Nie bój się odważnych kolorów. Świetnie podkreślą Twoje usta.

usta gwiazdy

Smokey eye

Makijaż w typie smoky eye jest makijażowym hitem już od wielu sezonów. W karnawale dopuszczalne są różne wersje – od klasycznej czerni, szarości do różnych kolorów takich jak brąz, granat, zieleń czy fiolet.

smoky eyee

Wariacje na temat kresek

Ponadczasowe kocie oko możesz zastąpić innym zarysowaniem oka. Postaw na szalone pomysły. Mogą być cienkie, grube, zawijane. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej!

kocie oczy

Wyraźne brwi

Postaw na mocne, wyraźne brwi. Niech będą mocno wyczesane i podkreślone naturalnym cieniem, albo w brązowym lub kruczoczarnym odcieniu.

Błysk

W karnawale, tak jak i w sylwestrową noc, wszelkie błyszczenie dozwolone! Postaw więc na połyskujące cienie do powiek, na policzkach, a nawet na ustach. Szalej z kolorami. Ma być radośnie! Oprócz błysku w oku, ma być błysk i w całej stylizacji łącznie z makijażem!

błysk gwiazdy

Make-up no make-up

Jeśli nie jesteś fanką mocnych makijaży postaw na naturalny wizaż, który zdominował wybiegi. Sprawdzi się nawet w towarzystwie szykownej czy oryginalnej stylizacji.

Pamiętaj, aby zastosować triki, dzięki którym Twój makijaż zachowa trwałość przez czas trwania imprezy. Po powrocie koniecznie dokładnie oczyść twarz – w przeciwnym razie makijaż może Ci zaszkodzić.