Nie ma najmniejszych wątpliwości, że moda lubi powracać. Widać to niemalże w każdym sezonie. I tak będzie w sezonie wiosna/lato 2017. Jednym z głównych bohaterów nadchodzącego sezonu jest dzwonkowy rękaw z lat 70. Miał również swoje „5 minut” w latach 80., w których była tendencja na mocne ramiona. Także w tym roku zamiast odkrywania ramion, zaopatrzmy się w odzież  górną z bufiastymi rękawami!
W tym sezonie rękaw ma być zauważalny. Możemy postawić na sznurowania, przeszycia, bufki, falbany, rękawy w kształcie tulipana czy mocno przedłużane. Dla Pan ceniących sobie klasykę, polecamy minimalistyczną zabawę formą rękawa. Zaś tym, którzy lubią bawić się modą, proponujemy retro bufy, a także kobiece bufki. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od Waszego wyczucia stylu. Bluzki z falbanami bądź bufkami możesz nosić zarówno na co dzień, jak i do pracy czy na uczelnie. Świetnie sprawdzą się również podczas wyjść na kawę, czy wieczorem na miasto. Natomiast sukienki z bell sleeve będą idealne na randkę. Jeśli ktoś chce się zainspirować, warto obejrzeć kolekcje marek takich jak: Jil Sander, Marc Jacobs czy Saint Laurent.

szerokie rękawy