Podczas upałów chętnie sięgamy po obuwie, które odsłania nasze stopy. Najczęściej stawiamy na sandały. Jednak w tym sezonie alternatywę stanowią klapki, które podbiły świat mody. Jeszcze kilka sezonów temu ciężko było wyobrazić nam sobie noszenie klapek jako obuwia na co dzień. Zarezerwowane były na basen i plażę. Jednak moda często zaskakuje. Klapki damskie wróciły i to w wielkim stylu! W tym sezonie są prawdziwym hitem. Pojawiły się nawet na wybiegach u największych domów mody. Pokochali je nie tylko projektanci, ale i celebrytki i miłośniczki mody. Szał na nie można również śledzić na blogach modowych.
Obecnie klapki stały się obuwiem codziennym. Modne są te klasyczne – płaskie, jak i typu mules, czyli na obcasie. Nadal popularnością cieszą się także Birkenstocki, pomimo że zostały okrzyknięte najbrzydszymi butami. Zestawiane są z jeansami i szortami damskimi. Dobrze wyglądają również z sukienką w stylu boho. To alternatywa dla Pań, które nie lubią szpilek ani koturnów. Klapki to idealny sposób na relaks dla naszych stóp. Cenimy je za komfort i wygodę. Odsłaniają stopy, noga w nich się nie poci. Zakłada się je bardzo łatwo, nie trzeba nawet się schylać, bowiem nie mają ani sznurowadeł, ani zapięć. Zaletą jest również dobra jakość materiałów i solidna płaska, podeszwa. To wszystko daje komfort na co dzień. A dla Pań, które lubią bawić się modą proponujemy wybierać kolorowe lub wzorzyste klapki.

klapki2