Buty z futerkiem kojarzą nam się przede wszystkim z  sezonem zimowym. Nic bardziej mylnego! Klapki z futrem rządzą w letnich kolekcjach. Jak je nosić? Od czego to się zaczęło? Koniecznie przeczytajcie!

Nie da się ukryć, że moda lubi zaskakiwać. Jeszcze jakiś czas temu nikt by nie pomyślał, że klapki z futrem będą stanowić must have tego lata. Tymczasem to najmodniejsze buty tego sezonu. Wszystko zaczęło się od butów od Givenchy. Te pojawiły się w kolekcji na jesień/zimę 2016 i podbiły serca fashionistek. Buty z futrem znalazły się również w kolekcji Rihanny, którą stworzyła przy współpracy z Pumą. Linia ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mimo to, klapki z futerkiem mają swoich zwolenników i przeciwników. Jedni traktują je jako modowe objawienie, a drudzy twierdzą, ze są po prostu brzydkie. Klapki z futerkiem można nosić na wiele sposobów, co można było zaobserwować podczas fashion weeków. Można je nosić do letnich sukienek, kombinezonów, szortów i topu. Niebanalnym rozwiązaniem jest ich połączenie z dopasowanym damskim garniturem.

klapki z futerkiem