Jeansy z dziurami to trend, który gości w świecie mody już od wielu sezonów. I nic nie wskazuje na to, że tego typu spodnie wyjdą z mody. Jak nosić jeansy z dziurami?

Jeansy z dziurami – jak nosić?

Dżinsy z dziurami są na tyle uniwersalne, że można je nosić na wiele sposobów. Oczywiście nie zakładamy ich na formalne spotkania, eventy czy imprezy okolicznościowe takie jak wesele czy komunia. Natomiast na inne okazje doskonale się sprawdzą. Na co dzień łączymy je z t-shirtem oraz sportowymi butami. Do tego np. plecak lub shopperka. Można je śmiało również założyć na wieczorne wyjście ze znajomymi. Wtedy należy zestawić je z czółenkami lub sandałkami na cienkiej, wysokiej szpilce. Do tego koronkowy lub bieliźniany top oraz kopertówka na łańcuszku. To także dobra opcja na randkę. Wystarczy połączyć je z koszulą z głębokim dekoltem oraz szpilkami. Lubisz elegancję? W takim razie zestaw dżinsy z elegancką koszulką, żakietem oraz szpilkami. Doskonale komponują się ze spodniami z dziurami.

Dżinsy z dziurami – jakie kupić?

Pamiętaj, że spodnie zawsze powinnaś wybrac do swojej sylwetki, niezależnie od rodzaju. Na rynku dostępne są zarówno rurki, slim czy rozszerzane spodnie z dziurami, a także z wysokim stanem. te ostatnie będą doskonałe dla Pan, które chcą optycznie wydłużyć sylwetkę, podkreślić talię oraz zatuszować ewentualne fałdki na brzuszku. ogromny wybór jeansów znajdziecie na stronie femmeluxefinery. Poza jeansami (jeans), są tam również inne spodnie (Trousers), a także sukienki (Corset Dress) oraz czarne koronkowe body (Black Lace Bodysuit).