Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nią zmieniamy swoją garderobę. Chowamy ciepłe swetry i śniegowce, a wyjmujemy lżejsze ciuszki oraz wiosenne buty. Jakie byty na wiosnę wybrać? Przedstawiamy 5 modeli od Renee, których nie może zabraknąć w Twojej szafie.

Czółenka

Czółenka to absolutny must have w sezonie wiosna-lato. Doskonałe na wyjścia, ale nawet i na co dzień. W tym roku nosimy czółenka na grubszym obcasie, który jest o wiele bardziej stabilny niż szpilka. Nasz wybór to beżowe czółenka, czarne czółenka z cienkimi paseczkami oraz miętowe w kwiaty. Co sądzicie?

Sandały

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że w sezonie wiosna-lato nosi się… sandały! W tym roku modne są sandałki z cienkimi paseczkami, które powszechnie nazywane są naked sandals lub floss sandals. na wybiegach pojawił się w dość sporej palecie barw. Były zielone, szare, niebieskie, beżowe, różowe i czarne.

Mokasyny

Mokasyny Mokasyny to obuwie, które od wielu sezonów cieszą się popularnością. Nic dziwnego. Są niezwykle wygodne, a do tego stylowe. Można je nosić zarówno do spodni, spódniczek, jak i sukienek. W tym roku modne są nie tylko klasyczne, w stonowanych kolorach, ale również w modne, zwierzęce printy lub te imitujące np. skórę węża czy krokodyla. Jeśli lubisz styl boho, postaw na te z frędzlami.

Klapki

Klapki to rodzaj obuwia, który na stałe wpisał się do świata mody codziennej. Co roku projektanci zaskakują nas nowymi odsłonami i dodatkami. W tym roku modne są te na grubej podeszwie i z wygodnym zapięciem na paski. Nie zabraknie dodatków w postaci korali czy ćwieków.

Buty sportowe

Obuwie sportowe to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie komfort użytkowania. Doskonale sprawdzą się na długie spacery. ponadto są na tyle uniwersalne, że stanowią bazę do stworzenia wielu ciekawych outfitów w różnych stylach. Można je łączyć nie tylko ze spodniami, ale także ze spódnicami czy spodniami. W tym roku nosimy te na solidnej podeszwie, w krzykliwych barwach i z futurystycznymi akcentami. Nie zapominamy również o kontrastowych sznurówkach.