„Gotuj ze mną, mamo” to książka autorstwa Dafne Oleksy, blogerki, która prowadzi na facebooku stronę „Bezglutenowi”. Znajdziemy w niej aż 35 przepisów na nie tylko zdrowe, ale i smaczne desery dla małych i dużych łasuchów. Czy warto ją kupić?

Książa została podzielona na cztery rozdziału:

1.Desery
Znajdziemy tutaj przepisy na stworzenie pysznych i przede wszystkich zdrowych deserów, które będą doskonałą przekąską dla dzieci w każdym wieku, ale także i dla dorosłych. Są łatwe w przyrządzeniu i nie powinny sprawiać problemów nawet tym, którzy nie czują się dobrze w kuchni. Osobiście polecamy deser o smaku batonika kinder country.
Czy jest osoba, która nie lubi ciastek? Przepis na torcik z bitą śmietaą, konfiturą i truskawkami skradł nasze serca! I jesteśmy przekonane, że również pokochacie ten przepis. Idealny np. na urodziny czy imieniny Waszego maluszka. A na zbliżające się Święta Wielkanocne, polecamy babkę z rodzynkami oraz strucle z makiem.
3.Ciasta bez pieczenia
Są takie dni, podczas których nie chce się totalnie nic. Ale by się cos zjadło 🙂 Jeśli nie masz ochoty na pieczenie lub po prostu nie lubisz piec ciast, to w książce znajdziesz przepisy na ciasta bez pieczenia. Wśród nich pyszna tarta orzechowa z musem z gorzkiej czekolady, która jest rajem dla podniebienia. Na deser możecie wykonać pyszny sernik kokosowy z czekoladą
4. Śniadania na słodko
Śniadania na słodko – brzmi idealnie, prawda? Pyszne racuchy crumpets z ricottą, miodem i malinami to tylko jeden z kilku przepisów, które znajdziesz w książce!

Czy warto kupić „Gotuj ze mną, mamo? „

Książka „gotuj ze mną,mamo” to doskonała propozycja dla rodziców i dziecka, którzy zamierzają wspólnie gotować. Pyszne, proste i bardziej skomplikowane przepisy, będą początkiem wspólnej i pięknej przygody w kuchni. Jeśli więc szukacie książki z przepisami na słodkości, które można serwować dzieciom, serdecznie polecamy! Książkę dostaniesz na stronie wydawnictwa BOSZ.