Zamek Jan III Sobieski w Rzucewie to przeszło 7 hektarów zabytkowego parku, dzika pełna romantyzmu plaża. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, spokój oraz dyskrecję. Atmosfera sprzyja nie tylko twórczej pracy, ale także relaksowi. Zamek oferuje pokoje z łazienkami, telewizorem oraz telefonem. Kuchnia dostosowana jest zarówno do potrzeb dorosłych jak i dzieci. Miejscowość Rzucewo oddalona jest od Trójmiasta jedyne 20 km, a do Półwyspu Helskiego i otwartego morza jest jeszcze bliżej. Ponadto na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego znajduje się stajnia, sauna, siłownia, bilard, piłkarzyki oraz miejsce do gry w siatkówkę.  Zamek oferuje kilka sal. Witrażowa, udekorowana pięknym rzeźbionym plafonem oraz witrażami to największa i najbardziej reprezentacyjna sala Zamku. Złota sala jest pełna elegancji,  idealna na rodzinne wyjątkowe okazje, wykwintny obiad w gronie przyjaciół lub spotkanie biznesowe. Granatowa ma widok na porośnięty dzikim winem taras kawiarni, Domek Myśliwski, park i morze. To z pewnością idealne miejsce na zorganizowanie rodzinnego obiadu. Sala zegarowa jest zawsze pełna słońca. Można z niej podziwiać Zatokę Pucką oraz stare drzewa zabytkowego parku Biblioteka położona w baszcie ośmiokątna sala z witrażami o niezwykłym klimacie. Nad nią widoczny zbiór książek – zamkowa biblioteka.  Winiarnia to kilka połączonych sal – bilardowa taneczna biesiadna, co pozwala na urozmaicenie czasu. Miejsce najbardziej polecane na degustację win przy blasku świec. Kolejna to sala łowców fok – sala biesiadna w jednym z budynków zespołu pałacowo – parkowego. Maksymalnie mieści 70 osób. Ostatnia sala to pawilon ogrodowy, który wykorzystywany jest w przypadku uroczystości na ponad 100 osób.
Zamek Jan III Sobieski w Rzucewie to również świetne miejsce na sesje zdjęciowe, o czym mieliśmy możliwość się przekonać. Szkoła Męskiego Stylu współpracowała przy projekcie z Zamkiem, bowiem nasz klient wybrał to miejsce.

Agnieszka Świst-Kamińska: Co wpłynęło na Pana decyzję o sesji właśnie w takim miejscu?

Szymon Ceynowa: Zamek w Rzucewie wybrałem przede wszystkim względu na historię, ale także zafascynowało mnie otoczenie i sam wygląd. To świetne miejsce na sesje zdjęciowe.

-Jak przebiegała sesja pod okiem style coacha AŚK?

– Cała sesja przebiegła w sposób profesjonalny i spełniła moje oczekiwania. Efekt końcowy mi się bardzo podoba. To nowe i świetnie doświadczenie, które polecam każdemu.

SC1_1827

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie.