Goście Palazzo Seneca czują się w hotelu jak w umbryjskim pałacu. XVI-wieczna rezydencja, położona w miasteczku Norcia, w sercu włoskiego regionu Umbria, po gruntownym remoncie stała się luksusowym hotelem. Sekretem pałacu w nowej postaci jest harmonijne połączenie tradycji, prostoty i najwyższej jakości. Fasada rezydencji oraz jej wnętrza zostały dokładnie odrestaurowane za pomocą unikatowych materiałów oraz urządzone przedmiotami wykonanymi przez najlepszych umbryjskich rzemieślników. Palazzo Seneca to doskonałe miejsce, by odkrywać Umbrię: Park Narodowy Monti Sibillini i inne atrakcje turystyczne regionu.

Najważniejsze udogodnienia: darmowy Internet, komfortowy lounge bar, centrum odnowy biologicznej oferujące różnego rodzaju zabiegi, saunę, łaźnię turecką oraz basen z hydromasażem, centrum rekreacyjne z basenami (krytymi i na wolnym powietrzu), salą fitness, kortami tenisowymi, boiskiem do siatkówki plażowej i koszykówki; organizowanie różnego rodzaju przyjęć z wyśmienitym cateringiem, biblioteka, zajęcia takie jak rafting, nauka gotowania, poszukiwanie trufli, warsztaty typu „zrób to sam”, jazda konna; Miniclub dla dzieci, opiekunka do dziecka; przeloty helikopterem z możliwością zorganizowania prywatnych wycieczek.

LOGO - Luxury Travel