Wielokrotnie nagradzany Palazzo Magnani Feroni to zdecydowanie najlepszy adres dla gości poszukujących zakwaterowania w luksusowym hotelu będącym kwintesencją Florencji. Hotel stanowi prawdziwe sanktuarium renesansowego stylu gdzie goście napotkać mogą najbardziej kuszącą stronę Florencji.

Lokalizacja: Palazzo Magnani Feroni znajduje się w Borgo San Frediano, jednej z historycznych dzielnic Florencji obfitej w domy z wieżyczkami, renesansowe pałacyki i stare kościoły, 5 minut drogi od Ponto Vecchio, a także najważniejszych muzeów i innych zabytków Florencji.

Zakwaterowanie: Każdy hotelowy apartament charakteryzuje się wysublimowaną, XVI-wieczną elegancją i oferuje swoim gościom marmurową łazienkę, meble w stylu vintage, bogato zdobione tkaniny, barokowe lustra oraz wspaniałe freski.

Restauracje i bary: Na dachu hotelu znajduje się taras panoramiczny i Palazzo Bar oferujący zapierające dech w piersiach widoki na całą Florencję. Ponadto, istnieje możliwość zaaranżowania kolacji z prywatnym kelnerem, zarówno na tarasie widokowym jak i w pokoju.

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi; pokój do gry w bilard; w pełni wyposażona siłownia; kryty parking; recepcja i konsjerż; możliwość zarezerwowania wycieczek, wejść do muzeów i galerii sztuki, a także prywatnych wyjść z przewodnikiem na zakupy, czy degustacji wina; darmowy barek kawowy na każdym piętrze hotelu.