Pięciogwiazdkowy hotel położony na Włoskiej wyspie Capri usytuowany 300 m nad przejrzystym morzem, spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości, zachwyci pięknem i luksusowymi wnętrzami zaaranżowanymi w starożytnej rzymskiej architekturze.

Piękno. Luksus. Prywatność.

Lokalizacja: Hotel znajduje się na najwyższym zboczu Monte Solaro. Najbliższe międzynarodowe lotnisko to: Capodichino international Airport. Na wyspie znajduję się również helikopter. Centrum miasta znajduje się zaledwie 200 m od hotelu pieszo.

Zakwaterowanie: W swojej bogatej ofercie, hotel oferuje sześć ekskluzywnych apartamentów, które ulokowane są najwyższej kondygnacji budynku zapewniając prywatność i spokój, a także 49 pokojów o wysokim standardzie. Apartamenty Master Suite o wielkości mieszkalnej 85 m i o tarasie dużym na 180 m robią niezwykłe wrażenie i dają poczucie maksymalnego komfortu. Penthouse jest wyposażony w specjalny kod dostępu do windy, a także w kominek, który znajduje się w pokoju dziennym. Harmonijna kombinacja nowoczesnego stylu i antycznych dzieł sztuki wprawi gości w iście królewski nastrój. Wyczucie smaku i elegancji towarzyszą od momentu przekroczenia progów willi, każdy z pokojów jest unikatowy i wyjątkowy, zaaranżowany w indywidualnie. W każdym z pokojów odkrywamy inne oblicza włoskiego stylu.

Restauracje i bary: Do dyspozycji gości pozostaje restauracja ‘La Terrazza di Lucullo’ znajdująca się na zboczu klifu z zapierającą dech w piersiach panoramą na Góry Vesuvius, skąpane w falach zatoki Naples. Znakomite potrawy przygotowane przez utalentowanych szefów kuchni zachęcają bogatą gamą zapachów, kolorów i smaków, oferując świeże dania przyrządzone ze składników pochodzących z własnego przy hotelowego ogródka. Znakomitym miejscem do odprężenia w ciągu dnia jak i wieczorem jest bar na tarasie.

Udogodnienia: W zaciszu ogrodu znajduje się SPA and Wellness otoczone bujną roślinnością, jest to perfekcyjna lokalizacja by móc się zrelaksować i zregenerować. Obiekt dysponuje także dwu poziomowym basenem z widokiem na morze.

Ponad 200 lat temu CEASAR AVGVSTUS był prywatną parcela, miejscem wypoczynku i wyciszenia dla artystów i ludzi wielkiego umysłu – dziś jest to jeden z najpiękniejszych i urokliwych kurortów w tej części Włoch.