Męskie koszule to absolutny must have w garderobie każdego faceta. Dziś przedstawiamy 5 jesiennych koszul, które każdy Pan powinien mieć w swojej szafie.

1.Koszula w kratkę

Krata to ponadczasowy wzór, który nie wychodzi z mody. Stanowi świetną bazę do stworzenia wielu stylizacji, w różnych stylach. Jeśli jesteś fanem stylu sportowego, postaw na flanelową koszulę w kratę np. niebiesko-czarną, do tego jeansy z przetarciami i trampki lub sneakersy. Możesz zadbać również o detale takie jak zegarek czy plecak. Jesteś fanem country? Koszula w kratę, bezrękawnik, a do tego wiązane buty ze skóry będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wolisz bardziej eleganckie zestawy? Postaw na stylizację smart casual. Elegancka koszula w kratę np. biało-niebieska, do tego spodnie chinosy i eleganckie buty. Nie zapomnij o dodatkach w postaci skórzanego paska i zegarka.

2.Jeansowa koszula

Jeansowa koszula to jeden z tych elementów garderoby, który jest modny cały sezon. Świetnie sprawdza się w stylu casualowym, sportowym czy rockowym. Śmiało można nosić ją w denimowym total look’u z jeansami. Pasuje również do spodni typu chinos.

3.Biała koszula

Biała koszula to pozycja obowiązkowa w szafie każdego mężczyzny. Najlepiej postawić na model z klasycznym kołnierzykiem kent. Idealnie komponuje się z garniturem. Jednakże świetnie będzie wyglądać również z jeansami czy spodniami typu chino. W chłodne, jesienne dni można ją założyć pod sweterek.

4.Błękitna koszula

Błękitna koszula, tak jak i biała, to pozycja obowiązkowa. Możesz ją ubrać do garnituru lub zestawić z jeansami czy chinosami w codziennych stylizacjach. Odcień wybierz odpowiednio do swojego typu urody.

5.Koszula w paski

Paski, podobnie jak kratka, to wzór, który nie wychodzi z mody. Można je nosić na co dzień w wersji smart casual, casualowej, a także w eleganckich zestawach np. do jednolitego garnituru.