Jednym z najważniejszych elementów jesiennej garderoby męskiej są koszule. Stanowią one doskonałą bazę do tworzenia różnorodnych, modnych outfitów, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Koszula to absolutny must have w garderobie każdego faceta. Dziś przedstawiamy 5 jesiennych koszul, które każdy Pan powinien mieć w swojej szafie.

Koszula flanelowa w kratę

Krata to ponadczasowy wzór, który nie wychodzi z mody. Stanowi świetną bazę do stworzenia wielu stylizacji, w różnych stylach. Jeśli jesteś fanem stylu sportowego, postaw na flanelową koszulę w kratę, np. niebiesko-czarną, do tego jeansy z przetarciami i trampki lub sneakersy. Możesz zadbać również o detale takie jak zegarek czy plecak.

Jesteś fanem country? Koszula w kratę, bezrękawnik, a do tego wiązane buty ze skóry będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wolisz bardziej eleganckie zestawy? Postaw na stylizację smart casual. Elegancka koszula w kratę np. biało-niebieska, do tego spodnie chinosy i eleganckie buty. Nie zapomnij o dodatkach w postaci skórzanego paska i zegarka.

koszula męska flanelowa w kratę

Koszula jeansowa

Jeansowa koszula to jeden z tych elementów garderoby, który jest modny cały sezon. Świetnie sprawdza się w stylu casualowym, sportowym czy rockowym. Śmiało można nosić ją w denimowym total look’u z jeansami. Pasuje również do spodni typu chinos.

koszula jeansowa męska

Biała koszula

Biała koszula to pozycja obowiązkowa w szafie każdego mężczyzny. Najlepiej postawić na model z klasycznym kołnierzykiem kent. Idealnie komponuje się z garniturem. Jednakże świetnie będzie wyglądać również z jeansami czy spodniami typu chino. W chłodne, jesienne dni można ją założyć pod sweterek.

biała koszula do garnituru

Błękitna koszula

Błękitna koszula, tak jak i biała, to pozycja obowiązkowa. Możesz ją ubrać do garnituru lub zestawić z jeansami czy chinosami w codziennych stylizacjach. Odcień wybierz odpowiednio do swojego typu urody.

błękitna koszula do garnituru

Koszula w paski

Paski, podobnie jak kratka, to wzór, który nie wychodzi z mody. Można je nosić na co dzień w wersji smart casual, casualowej, a także w eleganckich zestawach np. do jednolitego garnituru.

 

Jesień to czas zmian, a dzięki naszym propozycjom, zmiana garderoby może być przyjemnością. Każda z koszul wyróżnia się nie tylko doskonałym krojem i jakością wykonania, ale także unikalnym stylem, który pozwoli Ci wyrazić siebie i poczuć się pewnie niezależnie od okazji.

Przeczytaj również: Jak składać koszulki? Sprawdź 4 sposoby