Grochy, kropeczki to klasyczny, niewątpliwie kobiecy i elegancki wzór. Broni się nawet, gdy dany sezon obfituje w paski, kwiaty czy inne desenie. Groszki były hitem swingującego Londynu w latach 60., a w tym sezonie powracają w mniej retro, a bardziej w nowoczesnej wersji.

Grochy uwielbiamy, bo mają w sobie coś z retro i jednocześnie coś ze współczesności. Sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i na imprezy okolicznościowe. W tym sezonie również znalazły swoje miejsce na wybiegach mody. Najbardziej klasyczną wersję groszków – białe na czarnym tle, przedstawił duet Dolce&Gabbana. Natomiast Givenchy postawił na nieco bardziej wyrafinowane groszki, w kolorze. Gucci wybrał róż.

A jak nosić groszki?

Wybierając nowoczesne dodatki, otrzymamy współczesny look. Możemy także postawić na zestawienie vintage. Grochy możemy zestawić z monochromatycznymi elementami, albo zaszaleć i postawić na neonowe dodatki! Nosimy sukienki w grochy, te mniejsze i większe, spódniczki, bluzki, koszule, spodnie. Wszystko zależy od nas. Zobaczcie propozycje blogerek: Sandicious, Kingi i Gabrieli.

groszki blogerki