Porady stylistyczne dla mężczyzn są coraz bardziej popularne. Trudno się dziwić! Stylistka męski doradzi, co nosić, dopasowując ubrania do sylwetki. Jak wybrać stylistę męskiego? Dziś podpowiadamy!

jak wybrać stylistę męskiego

Czym zajmuje się stylista męski?

Stylista męski to osoba, która zajmuje się wizerunkiem. Przeprowadza zmiany w garderobie i udziela porad dotyczących ubioru oraz budowania wizerunku. Umiejętnie przekazuje wiedzę na temat czego, czym jest moda męska, uwzględniając podstawy męskiego stylu oraz podstawowe zasady ubioru.

Tego typu porady stylistyczne dla mężczyzn mają na celu zdobycie wiedzy na temat mody, ubierania się w zależności od okazji i sylwetki. Ponadto, konsultacje u stylisty męskiego:

  • zwiększają pewność siebie. Schludny, odpowiednio dobrany strój podnosi samoocenę. Moda męska elegancka pozwala poczuć się wyjątkowo i szykownie,
  • pozwalają zaoszczędzić pieniądze na zakupy. Co prawda, wybierzesz się ze stylistą do galerii, kupisz nowe ubrania, ale będą to rzeczy, w  których dobrze będzie wyglądać. Poza tym stylista męski wskaże Ci, jak je łączyć, tworząc garderobę kapsułową,
  • dowiesz się, jaki masz typ figury, jakie rzeczy wybierać, aby podkreślić walory sylwetki i jakich unikać, aby zamaskować mankamenty.

Warto również wiedzieć, jak wybrać stylistę męskiego, aby móc być w 100% zadowolonym z konsultacji.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stylistę męskiego?

Porady stylistyczne dla mężczyzn to idealne rozwiązanie dla panów, którzy pragną dokonać zmian w swojej garderobie np. szukają nowej pracy lub zajęli wysokie stanowisko, wymagające odpowiedniego ubioru. Moda męska elegancka jest bardzo rygorystyczna, dlatego wymaga znajomości zasad ubioru, których należy się trzymać. Jeśli nie potrafisz samodzielnie skomponować stroju, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Jak wybrać stylistę męskiego?

  1. Zrób research w Internecie. Warto przejrzeć blogi, a także zajrzeć na media społecznościowe. Możesz również zapytać znajomych, czy nie korzystali z takich konsultacji. Może kogoś polecą?
  2. Przeczytaj informacje o styliście. Godny zaufania stylista bądź stylistka posiada własną stronę internetową, a także ma ciekawe portfolio.
  3. Sprawdź cenę. Pamiętaj jednak, że dobry stylista męski się ceni. Czasem lepiej zapłacić trochę więcej, ale mieć pewność, że pomoże Ci osoba doświadczona.

stylista męski jak go wybrać

Agnieszka Świst-Kamińska – stylistka męska

Jeżeli szukasz stylisty męskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pierwsza coolhunterka w Polsce, założycielka Szkoły Damskiego i Męskiego Stylu, to doświadczona stylistka. Style Coach jest absolwentką prestiżowego Central Saint Martins University of the Arts mieszczącego się w Londynie i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Ukończyła ona liczne kursy stylizacji męskiej i kobiecej między innymi: Lekcja Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji zorganizowane przez magazyn „Glamour”.

Agnieszka Świst-Kamińska ma ogromne doświadczenie w branży modowej. Jako freelancerka współpracowała z redakcją magazynu „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Natomiast jako stylistka uczestniczyła w realizacji największej modowej imprezy w Polsce – Fashion Week Poland. Jako style coach prowadziła relacje z London Fashion Week.

Ponadto, Agnieszka Świst-Kamińska prowadzi wykłady dla renomowanych firm oraz cenionych instytucji. Jako prelegentka uczestniczy w licznych konferencjach u boku znanych osobistości ze świata show-biznesu m.in.: „Show me don’t tell me”, Startups Going Global, „Piękna, bo szczęśliwa” – konferencja poświęcona Amazonkom oraz prelekcje organizowane przez Lady’s Diamond Club. Natomiast wypowiedzi stylistki się w programach stacji telewizyjnych, w radio oraz na łamach portali internetowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest szyta na miarę naszego klienta. Dzięki temu mają Państwo pewność, że podchodzimy do każdej współpracy indywidualnie. Ponadto, Agnieszka Świst-Kamińska zawsze słucha swoich klientów i szuka rozwiązań, mając na uwadze gust oraz uwagi klientów. Nigdy nie narzuca swojej wizji.

jak wybrać stylistkę