Konsultacje u stylisty męskiego cieszą się coraz większą popularnością. Czy warto skorzystać z takiej usługi?

konsultacje u stylisty męskiego

Czym się zajmuje stylista męski?

Stylista męskim to osoba, która zajmuje się doradztwem wizerunkowym. Wskazuje swoim klientom, jaki mają typ sylwetki, przeprowadza analizę kolorystyczną i na tej podstawie dobiera ubrania o odpowiednich fasonie, aby podkreślić atuty i zamaskować wszelkie mankamenty figury. Stylista bardzo dobrze zna modę, a także tajniki oraz triki, które pozwalają wyrównać dysproporcje, uwydatnić daną część ciała. Przez wiele lat stylista kojarzył się z osobą, na którą mogą pozwolić sobie gwiazdy. Nic bardziej mylnego! Obecnie z oferty stylisty męskiego korzysta wiele osób i to niezwiązanych z telewizją. Dlaczego? Dlatego że ludzie zaczynają doceniać modę i rozumieją, że za jej pomocą mogą wiele zdziałać. Kiedy skorzystać z porad stylisty męskiego?

Konsultacje u stylisty męskiego

Wiele osób myśli o zmianie swojego wizerunku. Dzieje się tak, ponieważ nie każdy potrafi określić swój styl i odpowiednio wybrać ubrania. Dodatkowo pojawia się ochota na zmianę. Metamorfozę najlepiej przeprowadzić pod okiem fachowca, jakim jest stylista męski. Przede wszystkim określi typ naszej sylwetki, obiektywnie wskaże atuty figury oraz jej mankamenty, określi typ urody.

Jak wygląda spotkanie ze stylistą? Konsultacja ze stylistą męskim zależy od tego, co chcesz osiągnąć i jakie są Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Doradca wizerunkowy najpierw powie, jaki masz typ figury, urody, jakie kolory i fasony do Ciebie pasują. Następnie może przejrzeć Twoją szafę, wybrać ubrania, które mają zostać, a których należy się pozbyć. Możecie również wybrać się na zakupy, gdzie podpowie Ci, na które fasony warto zwrócić uwagę.

Konsultacje u stylisty męskiego – czy warto skorzystać?

Znajomość zasad ubioru oraz stworzenie odpowiedniego outfitu jest niezwykle istotne. Wizerunek odgrywa ogromną rolę na rynku pracy, zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i na etapie szukania pracy. Co prawda, liczą się przede wszystkim umiejętności oraz wiedza, ale to, w jaki sposób się prezentujesz, również ma znaczenie.

Moda męska rządzi się swoimi prawami. Inaczej skomponujesz strój na randkę, na wyjście ze znajomymi, a jeszcze inaczej na spotkanie biznesowe czy do biura, gdzie obowiązuje dress code. Moda męska elegancka wymaga znajomości podstawowych zasad. Przykładowo, nie wszystkie rodzaje butów nadadzą się na wszelkie formalne wyjścia czy uroczystości. Niektóre są zbyt casualowe, codziennie.

Jeśli nie wiesz, jak się odpowiednio ubrać, jak skomponować strój na daną okazję, to porady stylistyczne dla mężczyzn będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Stylista męski pomoże Ci stworzyć garderobę, w której będą bazowe ubrania.

Warto również mieć świadomość, że za pomocą stylizacji komunikujesz swój status. Ubiór odzwierciedla Twój charakter, a także świadczy o profesjonalizmie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Każde z nich szyte jest na miarę, dzięki czemu zyskują Państwo szkolenie, dopasowane do potrzeb.

Konsultacje u stylisty męskiego czy warto skorzystać

Konsultacje u stylisty męskiego czy warto skorzystać