Zabiegi na twarz od lat cieszą się coraz większą popularnością. Obejmują szereg różnych środków, które mają za zadanie wygładzić, ujędrnić i poprawić jakość skóry. Dziś przedstawiamy TOP 5 zabiegów na twarz, które pokocha każda kobieta!

zabiegi na twarz

TOP 5 zabiegów, które pokocha każda kobieta

Zastanawiasz się, jakie zabiegi na twarz warto wykonać? Oto nasze TOP 5 zabiegi, które oferuje klinika Dr Beata Dethloff.

Rf igłowy

RF mikroigłowy to zabieg, którego działanie opiera się na wytworzeniu energii cieplnej w głębokich partiach skóry. Wybrany obszar  jest zasycany i nakłuwany mikroigłami. Za pomocą igieł przesyła się w głąb skóry falę monopolarną i równomiernie podgrzewa. Rf igłowy przede wszystkim:

 • zmniejsza zasinienia i obrzęki pod oczami,
 • obkurcza pory i gruczoły łojowe,
 • sprawia, że skóra jest napięta,
 • wyrównuje koloryt skóry,
 • odmładza skórę i nadaje jej gładkości.

Co więcej, można go stosować nie tylko na twarz. Świetnie sprawdzi się u osób, ktorym zalezy na wymodelowaniu oraz ujędrnieniu ciała. Ponadto, niweluje blizny i rozstępy.

Oxybrazja z infuzją

Jakie zabiegi na twarz warto wziąć jeszcze pod uwagę? Z pewnością Oxybrazję z infuzją tlenową. Oxybrazja to innowacyjny zabieg mikrodermabrazji z użyciem tlenu oraz soli. Swoją popularność zawdzięcza świetnym efektom, które można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Twoja skóra będzie znacznie bardziej nawilżona, rozświetlona i wygładzona. Jeżeli zależy Ci na spektakularnym efekcie, to zabieg zaleca się wykonywać raz w miesiącu.

Z kolei infuzja tlenowa to zabieg, polegający na wtłoczeniu w skórę witamin oraz kwasy hialuronowego pod ciśnieniem. Dzięki temu preparat wnika w głąb skóry, nadając skórze blask i młodzieńczy wygląd. Pojedynczy zabieg daje efekt nawet do dwóch tygodni. Jeśli pragniesz, aby utrzymał się on znacznie dłużej, wykonaj serię zabiegów.

Jego największą zaletą jest to, że przynosi spektakularne efekty i to już po pierwszym zabiegu! Skóra staje się nawilżona, wygładzona i rozświetlona, dzięki czemu na twarzy widać blask. Zabieg zaleca się wykonywać raz w miesiącu, aby znacznie poprawić stan skóry. Warto również wybrać się na pojedynczą serię, która doskonale oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek, a tym samym jest idealnym przygotowaniem tkanki do penetracji aktywnych składników.

Oxybrazja z infuzją tlenową przede wszystkim:

 • nawilża skórę,
 • oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka,
 • dotlenia skórę,
 • redukuje zmarszczki,
 • wygładza, uelastycznia oraz rozświetla skórę.

 

top 5 zabiegów na twarz

<< Sprawdź również artykuł: TOP ZABIEGI W KLINICE DR BEATA DETHLOFF >>

Zafiro

Termolifting Zaffiro to zabieg, który zyskuje na popularności. Dlaczego? Dlatego, że pozwala cieszyć się promienną i jedrną skóra. Fenomenalnie radzi sobie ze zmarszczkami, a tym samym odmładza. Zaffiro polega na emitowaniu promieniowania podczerwonego, które podgrzewa tkanki. To z kolei prowadzi do skurczenia włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona. To sprawia, że wygląda znacznie młodziej. Dużym atutem jest to, że jest bezinwazyjny, bezbolesny i  skuteczny. Termolifting Zaffiro przede wszystkim:

 • odmładza skórę,
 • wygładza zmarszczki,
 • zwiększa elastyczność skóry,
 • stymuluje fibroblasty do odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych.

Maxx deep

Maxx deep to bez wątpienia numer 1 na świecie w dziedzinie ujędrniania skóry! Zabieg składa się z serii lunchowych, ponieważ nie ma żadnych śladów po nakłuciach i nie występują siniaki. Zaraz po jego wykonaniu można wrócić do wykonywania codziennych czynności. Co więcej, efekt jest widoczny od razu po zabiegu, jednak z reguły zaleca się 3 do 6 serii. Natomiast pozostałe efekty pojawiają się wraz z upływem czasu. Zabieg polega na przyłożeniu głowicy Max Deep IR do skóry. Następnie rozgrzewa się głębokie warstwy skóry promieniowaniem podczerwonym. Dociera ono nawet do 4mm! Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia, pacjent odczuwa komfort podczas zabiegu. pierwszy efekt to nic innego jak obkurczenie włókien kolagenowych. W kolejnym kroku dochodzi do stymulacji włokien kolagenowych, produkcji nowego kolagenu oraz elastyny, co sprawia, że skóra staje się jędrna i gładka. Sam zabieg jest bezbolesny, a jedyne, co pacjent odczuwa to delikatny dyskomfort w postaci uczucia ciepła. Termolifting przede wszystkim:

 • ujędrnia skórę i nadaje jej elastyczności,
 • niweluje zmarszczki,
 • wzmacnia naczynia krwionośne.

Mezoterapia igłowa

Na naszej liście „zabiegi na twarz – TOP 5” nie mogło zabraknąć mezoterapii igłowej. Zabieg ten polega na śródskórnym podaniu substancji leczniczych m.in. kwasu hialuronowego oraz witamin. Koktajl leczniczy dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Do mezoterapii wykorzystuje się gotowe roztworu z substancjami rewitalizującymi i regenerującymi oraz osocze bogato płytkowe z krwi pacjenta. Efekty zabiegu to m.in.:

 • poprawa kondycji skóry,
 • ujędrnienie i nawilżenie skóry,
 • rozjaśnienie kolorytu skóry,
 • zwiększenie napięcia skóry,
 • usunięcie drobnych i spłycenie głębszych zmarszczek.

zabiegi na twarz top 5