W stolicy znajdziemy nie jedno miejsce, które oczaruje nas pysznymi deserami i dobrą kawę. Ale są miejsca których nie można ominąć będąc w Warszawie. Przedstawiamy cztery z nich.

1.E.Wedel

To magiczne miejsce, którego nie można ominąć będąc w Warszawie. Zabiera nas do krainy z dziecięcych marzeń, otulając deserami z pyszną czekoladą. Piękne wnętrza ozdobione obrazami z osobami związanymi z najbardziej znaną polską czekoladą, meble „z tamtych czasów”, nawet obsługa w strojach w kolorze głębokiej czekolady. Warto zajrzeć i zgrzeszyć.

wedel

2.Starbucks coffe

O Starbucks słyszał zapewne każdy – nic dziwnego, bowiem szczycą się pyszną kawą i popularnością na całym świecie. Dlatego też nie można ominąć będąc w Warszawie. Oprócz kaw do wyboru są pyszne ciastka czy muffiny – polecamy jagodowy i czekoladowy z serem! styl kawiarni oddaje kupiecki charakter pierwszego lokalu w Seattle na historycznym Pike Place Market: postarzone drewno, barwiony beton lub terakota, metalowe stołki i przemysłowe oświetlenie.

starbucks

3. Organic Coffee & more

To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie żywność ekologiczną – 99% produktów, które możecie tu kupić to organiczna żywność z odpowiednim certyfikatem. Kawiarnia oferuje świeżo palona kawę, której aromatem możesz się napawać. Do kawy oczywiście obowiązkowo deser.

Organic Coffee & more

  1. Costa Caffe

Historia Costa zaczyna się od Bracia Sergio i Bruno Costa , którzy otwierzyli swoją pierwszą palarnię kawy – powstaje i trafia do hurtowej sprzedaży oryginalna mieszanka ziaren Mocha Blend. To jej wyjątkowa i strzeżona tajemnicą receptura rozsławiła kawę COSTA na całym świecie.