1.Kafej

Kafej to stacjonarna inicjatywa właścicieli Kawiarni na Kołach, czyli mobilnych punktów. Lokal położony jest niedaleko Ronda i Spodka, na początku pasażu handlowego wzdłuż Chorzowskiej. Wystrój dwupoziomowej kawiarni to pomysł właścicieli – dość klasyczne zestawienie żółtego z niebieskim, dzięki ciekawym odcieniom kolorów, nabrało w Kafeju zupełnie nowego wymiaru. Kafej serwuje oczywiście kawy oraz śniadania (granolę, naleśniki, tosty francuskie, kosz pyszności), kanapki i słodkości od Miss Cupcake.

kafej

2.Karmello

Karmello znajduje się na dworcu kolejowym w Katowicach. Kawiarnia stanowi alternatywę dla podróżujących  miłośników czekoladowych doznań, zaprasza też turystów zmęczonych  wojażami na wyśmienite słodkości. Warto tu zajrzeć na wyjątkową kawę,  zachwycić się czekoladowym aromatem i udać w dalszą drogę z  wyśmienitymi słodkościami w ręku.

karmello

  1. Miss Cupcake

Małe i przytulne miejsce z ogródkiem, w którym latem można serwować słodkości. Oczywiście w duecie z pyszną kawą. Miss Cupcake pachnie kawą i herbatą, ale przede wszystkim pachnie wypiekami. Każdego dnia wypiekane są inne smaki babeczek, inne ciasta i sezonowe desery. Jesienią prym wiedzie tarta pekanowa i sernik dyniowy, latem wypieki pełne truskawek i malin. Grudzień ma tutaj zapach babeczek piernikowych, maj – rabarbarowych.  Miss Cupcake ma ciasta na każdy humor i babeczki na każdą pogodę.

miss cupcakes

  1. Lajkonik

Lajkonik to piekarnia, cukiernia i zarazem kawiarnia w Katowicach, w której znajdą Państwo zdrowe sałatki, świeże pieczywo, a także rozmaite drożdżówki, ciasta i desery.Tutaj możesz umówić się z przyjaciółmi lub rodziną na pyszne śniadanie lub znakomity podwieczorek. Mamy wszystko to, na co masz ochotę. Poczuj miłą, rodzinną atmosferę. Odpręż się i zainspiruj duetem pysznego z wyśmienitym.

lajkonik