Agnieszka Świst-Kamińska: Jak się Pan czuł podczas pracy ze Style Coach?

Filip Kulikowski: Praca ze Style Coach to ciekawe doświadczenie. Bardzo podobało mi się podejście Agnieszki do mojej osoby, do moich zainteresowań, pracy jak i aktualnej pozycji życiowo – zawodowej. Czułem, że zaczyna się proces zmian, zmian zdecydowanie pozytywnych.

-Co dała Panu praca ze Style Coach?

-Rozpoczęliśmy od planu i ustalenia możliwości jego realizacji. Doświadczenie w tym zakresie, które pozwoliło mi spojrzeć na całe moje życie trochę z dystansu, dostrzec moje wady oraz spojrzeć na podejście do różnych zagadnień. Dzięki realizacji tego planu udało mi się zmienić nastawienie, zmmienić podejście do pracy, do kontroli nad własnym życiem. Nauczyłem się inaczej ubierać, zwracać uwagę na jakość i dobór strojów do róznych okazji. Dzięki temu procesowi i motywacji, przy współpracy z dietetyczką schudłem i zdecydowanie lepiej się czuję. Aktualnie zmieniłem też podejście do planowania całego życia, pracy, ale też odpoczynku. Udało mi się zrewolucjonizować mój kalendarz, i wyeliminować zbędne pożeracze czasu. Uważam, iż motywacja jest wielką siłą tego procesu.

-Czy praca ze Style Coach to dla Pana nowe doświadczenie?

-Zdecydowanie to dla mnie nowe doświadczenie.

-A czy Pan się rozwinął  dzięki pracy ze Style Coach?

-Poza strojami dało mi to motywację do wielu działań, zbudowałem we współpracy markę Business Talk, która rozpoczęła pierwszy etap działalności od organizacji konferencji networkingowej, w tym zakresie na pewno odbędą się kolejne edycje. Następne etapy działalnosci tej marki są dopiero w przygotowaniu, dlatego nie będę teraz zdradzał szczegółów. Mogę tylko powiedzieć, iż dalej będziemy oferować wiele możliwości wspierania przedsiębiorców.

-Co wpłynęło na to, że zdecydował się Pan na współpracę Style Coach?

-Chciałem zmienić siebie i swoje życie, zdecydowałem, iż potrzebuję pomocy fachowca i z poznałem Ciebie Agnieszko.

-Czy poleciłby Pan innym pracę ze Style Coach?

-Zdecydowanie tak. Jest to bardzo budujące i rozwijające doświadczenie. Uważam, że jeżeli chcę zmienić coś w życiu to trzeba korzystać z pomocy i rad profesjonalistów. Uważam Ciebie Agnieszko za taką osobę, która jest w stanie pomóc każdemu i na wielu płaszczyznach.

Dziękuję za rozmowę.

Zapraszamy również Państwa na drugą edycję Business Talk – porozmawiajmy szczerze o biznesie i zbudujmy nowe relacje. Niesamowite dyskusje, moc networkingu oraz… do wygrania między innymi bilet na szkolenie Success and Change Mateusza Grzesiaka !!! A prelegentem jest Agnieszka Świst-Kamińska.

TŁO 2