Pielęgnacja naszego ciała jest niezmiernie ważna. Wiele z Pań decyduje się ją urozmaicić o zabiegi w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Niestety nie każda ma czas z nich skorzystać lub sama chce pielęgnować swoje ciało. W związku z tym polecamy urządzenia do domowej pielęgnacji. Dzięki przyrządom dokładnie oczyścisz skórę z wykorzystaniem odświeżającego efektu kawitacji, ale także poprawisz wygląd oprawy oka. Wybór jest naprawdę ogromny!

1.Szczoteczki oczyszczające elektryczne.

Szczoteczki elektryczne są produkowane zarówno przez graczy sektora AGD/RTV jak i sieci handlowe czy marki kosmetyczne. Stosuje się je z ulubionym środkiem do mycia twarzy lub dokupuje się specjalne żele do stosowania ze szczoteczkami (często są po prostu dołączane do szczoteczki). Szczoteczki wykorzystują technologię soniczną, szczoteczka wykonuje nawet 300 ruchów oscylacyjnych na sekundę, dlatego skutecznie usuwa ze skóry resztki makijażu, zanieczyszczeń i sebum, głęboko oczyszczając pory. Szczoteczki soniczne w założeniu mają doskonale oczyszczać skórę – oczyszczać pory, zwalczać niedoskonałości i suche skórki, a nawet opóźniać starzenie się skóry. Twarz po takim zabiegu ma wyglądać bardziej promiennie i świeżo.

soniczne

2.Konjac sponge.

To maleńka gąbeczka, która ma na celu oczyścić naszą skórę. Gąbeczka pochodzi z Azji, a dokładnie z Japonii, gdzie uznawana jest za sekret urody Azjatek. Wykonana z korzenia azjatyckiego drzewa o nazwie Konjac. Delikatna struktura włókien gąbki Konjac pozwala na stosowanie jej do każdego rodzaju cery, także cery wrażliwej i do pielęgnacji skóry dzieci. Oczyszcza, delikatnie masuje, stymuluje przepływ krwi. Występuje w wariantach do twarzy i do ciała. Jest higieniczna – pod warunkiem, że suszymy ją po każdym użyciu i wymieniamy co dwa miesiące.

gabki

3.Derma roller.

To wałek do ciasta połączony z narzędziami do tortur – pierwsza myśl, gdy się zobaczy. Derma roller to głowica z małymi igłami umieszczonymi na wałku. Polega na przesuwaniu wałka po skórze twarzy, gdzie igiełki wbijają się w skórę tworząc mikrouszkodzenia. skóra poddawana kontrolowanym uszkodzeniom jest stymulowana do regeneracji – zabiegi sprawiają, że przebarwienia znikają, koloryt cery poprawia się, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Skóra jest nawilżona i pobudzona do działania.

dermo