Ponad sto lat temu XV-wieczny dominikański klasztor otworzył swe podwoje dla świata. Zaprasza Gości, którzy szukają prawdziwie magicznego zakątka, do wnętrz, w których przez pół tysiąclecia rozbrzmiewały jedynie psalmy i ciche kroki mnichów…

Dziś echa przeszłości są tu wciąż wyczuwalne, na krużganek jak dawniej spoglądają portrety świętych, a stalle i zakrystia nadal znajdują się na swym miejscu. Klasztorne cele, niegdyś będące miejscem odosobnienia, przemieniono w luksusowe pokoje i apartamenty, tchną jednak mistyczną atmosferą minionych czasów. Hotel tonie w zieleni przepięknego ogrodu, oglądać z niego można wspaniałe widoki morza.

Lokalizacja: Hotel położony jest w odległości 45 km od Portu Lotniczego Fontanarossa w Katanii.

Restauracje: Goście delektować się mogą smakami Sycylii w czterech sezonowo otwartych restauracjach, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w eleganckich wnętrzach. Jedna z nich została nagrodzona zaszczytną gwiazdką Michelina. Stary refektarz byłego klasztoru użycza dziś swego ciepłego wnętrza eleganckiemu barowi, na zewnątrz, tuż przy basenie, czeka na Gości kolejny bar.

Inne atrakcje: W hotelu jest basen, zakątek fitness oraz centrum SPA, gdzie Goście poddać się mogą masażom i indywidualnie dobranym zabiegom. San Domenico Palace mieści się w historycznym sercu nadmorskiego miasteczka Taromina, którego urok przez lata przyciągał wielu sławnych poetów.

LOGO - Luxury Travel