Ischia to wulkaniczna wyspa na Morzu Tyrreńskim. Nazywana jest zieloną wyspą. Pełna jest stromych ścieżek, skał i białych domków. Wyspa ma niepowtarzalny, śródziemnomorski klimat, który zachwyca i ściąga turystów z całego świata.

Mezzatorre Hotel & SPA stworzony jest dla osób pragnących spokojnego odpoczynku w eleganckim i luksusowym otoczeniu pośród bujnej śródziemnomorskiej przyrody. Kompleks położony jest na wyspie Ischia przy zachodnim wybrzeżu Włoch. Goście mają do dyspozycji pokoje, apartamenty i bungalowy. Wszystkie są komfortowo wyposażone i elegancko umeblowane, tworząc przyjemną atmosferę i wspaniałe warunki dla relaksu.

Kompleks Mezzatorre posiada dwie restauracje. Jedna z nich umiejscowiona jest na szczycie wieży skąd rozpościera się przepiękny widok na morze. Wszystkie potrawy serwowanej tutaj wybornej śródziemnomorskiej kuchni przygotowywane są z najwyższej jakości  składników. Istnieje również możliwość przygotowania specjalnego menu zgodnie z życzeniem klienta.

Na terenie kompleksu znajduje się basen z morską wodą na zewnątrz, basen wewnątrz budynku, korty tenisowe oraz sala fitness. W okolicy można uprawiać jogging, jazdę konną, kajakarstwo.

SPA oraz centrum odnowy biologicznej oferują swoim Gościom najnowocześniejsze i najwyższej jakości zabiegi dla zdrowia i urody.