Ekskluzywny hotel, w którym stosuje się zasady filozofii Wellness i przykłada dużą wagę do ochrony środowiska, co oficjalnie poświadczają liczne certyfikaty i wyróżnienia. Położony w naturalnym parku, między wzgórzami spowitymi orzeźwiającym zapachem cytryn i tarasami porośniętymi drzewkami oliwnymi, Lefay oferuje przepiękne widoki na jezioro Garda ze swoich stylowych apartamentów, a także okazałe centrum SPA, łączące chińską tradycję i medycynę z osiągnięciami zachodniej nauki. To wyjątkowe miejsce stało się inspiracją twórczości takich poetów jak D.H. Lawrence i J.W.Goethe.

Lokalizacja: Gargnano, 50 km od miasta Brescia

Zakwaterowanie: apartamenty Junior – Prestige i Deluxe (49 m2), apartamenty Exclusive (83 m2) z prywatnym jacuzzi, apartamenty rodzinne z 2 sypialniami (73 m2), ultra luksusowy apartament Royal z 3 sypialniami, prywatnym basenem i ogrodem o łącznej powierzchni 600 m2). Wszystkie apartamenty posiadają widok na jezioro.

Restauracje: 2 restauracje – kuchnia śródziemnomorska, oparta na sezonowych składnikach oraz tradycyjnych recepturach w innowacyjnych wydaniach, bar z tarasem.

Atrakcje i udogodnienia: SPA, talasoterapia, hydroterapia i inne, basen, basen z wodą morską, sauna, centrum fitness z prywatnym trenerem, klubik dla dzieci. Wycieczki, pole golfowe w sąsiedztwie, w okolicy – park rozrywki, park wodny, filmowy park rozrywki, park natury.