Pięciogwiazdkowy Hotel Cala del Porto położony malowniczo na wybrzeżu Toskanii i przystani Punta Ala, nad zatoką Follonica. Hotel należy do Relais & Chateaux, dlatego też spełnia niezwykle ważne a przede wszystkim wysokie kryteria – jest elegancki, stylowy  a obsługa i serwis są na najwyższym poziomie.

Lokalizacja: położony na wybrzeżu Toskanii na wybrzeżu, naprzeciwko wyspy Elby.

Najbliższe miejsca:

– Castiglione della Pescaia z jego średniowieczną twierdzą i małym portem rybackim (15 km)

– Massa Marittima z kopułą (20 km)

– Vetulonia z etruską nekropolią (20 km)

– Bolgheri, średniowieczne miasteczko słynie z produkcji najlepszych win włoskich (40 km)

– Saturnia z termicznym wodospadami (80 km)

– Obszar Chianti z jego wspaniałymi widokami i winnicami (100 km)

– Siena (120 km), Piza (140 km), Lucca (150 km)

Zakwaterowanie: Eleganckie, klimatyzowane pokoje i apartamenty w hotelu Cala del Porto charakteryzują się łagodnymi pastelowych barwami. W każdym z nich znajdują się wygodne łóżka, łazienka z wanną lub prysznicem i telewizor. W pokojach można także korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Hotel dysponuje także luksusową Willą Belvedere, idealnie umiejscowioną nad samym portem Punta Ala, skąd podziwiać można zapierający dech w piersiach widok na błękitne morze i wyspy archipelagu Toskańskiego. Willa składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz wspaniałych tarasów widokowych. Goście mają dostęp do wszystkich udogodnień hotelowych.

Restauracje i bary: Belvedere oraz La Spiaggia serwujące smaczne i tradycyjne dania kuchni śródziemnomorskiej. Doskonały dobór kart z wysokiej jakości win stanowi idealne uzupełnienie każdego dania. Obie restauracje oferują wspaniałe widoki na Zatokę Follonica. Śniadania podawane są w formie bufetu. Dwa bary – jeden przy basenie, pozwalają Gościom delektować się orzeźwiającymi drinkami i koktajli, podczas odpoczynku od toskańskiego słońca.

Udogodnienia: prywatna piaszczysta plaża – hotel zapewnia bezpłatny transfer z i na plażę, sporty wodne, odkryty basen. Do dyspozycji Gości jest także klub golfowy z profesjonalnym 18-dołkowym polem golfowym, z którego roztacza się panoramiczny widok na Morze Tyrreńskie. Hotel dysponuje także centrum fitness, centrum odnowy biologicznej, jacuzzi oraz sauną.

 LOGO - Luxury Travel