Dziś o modzie opowiada Daria z bloga porcelain-desire.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Daria Stręk: Moda jest dla mnie czymś, w czym czuję się wyjątkowo dobrze. Nie podążam ślepo za modą. Moja moda jest indywidualna. Ubieram to, co mi pasuje, to w czym czuję się pewnie i jestem gotowa podbijać świat.

– Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Moda w Polsce zaczyna ewoluować. W większych miastach widać, że ludzie odnajdują się w obecnych trendach. Ulice stają się barwne i różnorodne.

– Skąd czerpiesz inspiracje?

-Nie mam miejsc, z których czepię inspirację. Dana rzecz po prostu musi mi się podobać.

-Jak określiłabyś swój styl?

-Ubieram się raczej klasycznie. Nie lubię przesadyzmu i nie wieszam na sobie wszystkiego jak na choince. Jestem osobą, która zdecydowanie woli koszulę od bluz, chociaż bywają i takie dni, w których cały bieg biegam w legginsach i wygodnych butach.

– Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-To raczej choker na szyję, ale to bardziej biżuteria. Z ciuchów zdecydowanie nie ubrałabym ażurowych kozaczków na szpilce i tshirtu z kolorowym nadrukiem. Lubię gładkie bluzki, ewentualnie eleganckie koszule.

– A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Dopasowane jeansy z wysokim stanem. Mogłabym mieć ich setki a nawet tysiące. Uwielbiam spodnie skinny hight waist. Pasują zarówno do dopasowanych topów jak i zwiewnych koszul.

– Twoje życiowe motto?

-Żyję chwilą 🙂

Serdecznie dziękuję i zapraszam na bloga Darii.

IMG_1898