Elegancki hotel we Włoszech, znajdujący się w spokojnej dzielnicy, w pobliżu centrum miasta Courmayeur. Kompleks hotelowy składa się 4 głównych budynków w tym centralnego bloku z 72 komfortowymi pokojami i apartamentami. Wspaniała lokalizacja, szeroki zakres usług, prywatny stok narciarski oraz wspaniałe centrum wellness zapewni udany pobyt. W hotelu znajduje się restauracja La Fourchette z widokiem na lodowiec Brenva, Lounge Bar Equinox z tarasem widokowym, a także wypożyczalnia i sprzedaż sprzętu narciarskiego. Dzięki położeniu resortu każdy gość może stanąć twarzą w twarz z ogromem i pięknem góry Mont Blanc.

Najważniejsze udogodnienia: prywatny stok narciarski, sklep i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego; 500 m² centrum Wellness Elysium z krytym basenem z hydromasażem, sauna, łaźnie tureckie, prysznice multisensoryczne, w pełni wyposażone gabinety masażu; bezpłatny szerokopasmowy Internet; prywatny parking; stok Dolonne – znajduje się zaledwie 5 minut drogi od hotelu.