Colonna Pevero Hotel znajduje się przy plaży, w mieście Arzachena, w dzielnicy Porto Cervo, blisko takich znanych miejsc, jak np. Pevero Golf Club, Plaża Romazzino i Plaża Capriccioli. Liscia Ruia jest także godnym zainteresowania miejscem, w którego pobliżu znajduje się luksusowy hotel.

Hotel leży 3 km od centrum miasteczka Porto Cervo, 1250 m i 700 m od dwóch najładniejszych miejscowych plaż.

Zakwaterowanie: W 102 klimatyzowanych pokojach w hotelu Colonna Pevero Hotel są m.in. minibarek i sejf. Umeblowane balkony oferują widok na morze lub ogród. W łazienkach jest takie wyposażenie jak wanna z hydromasażem, telefon, bidet i suszarka do włosów. Jest dostępny Internet szerokopasmowy. Obok takich udogodnień jak biurko, w pokoju jest telefon z linią bezpośrednią. Telewizor z płaskim ekranem posiada kanały satelitarne.

Restauracje: Hotelowy lokal serwuje tradycyjne dania sardyńskie, przygotowywane jedynie z najświeższych lokalnych składników. Przy basenie znajduje się miły bar.

Sport i rekreacja: Hotel posiada prywatną plażę, pięć basenów i zadbane ogrody, a także dobrze wyposażone centrum fitness. Goście chcący aktywnie zwiedzić okolicę mogą skorzystać z usług hotelowego konsjerża.