CastaDiva Resort & SPA znajduje się w mieście Blevio, blisko takich znanych miejsc jak np. Piazza Cavour, Katedra w Como i Tempio Voltiano. Dodatkowymi interesującymi miejscami w okolicy są Villa Olmo i Casa del Fascio.

Ten gustownie urządzony luksusowy hotel mieści się w XVIII-wiecznej willi. Ulokowany w malowniczym zakątku czyni wszelkie starania, by oczarować Gości i zaoferować im niezapomniany pobyt. Eleganckie, nowocześnie i wygodnie wyposażone pokoje z widokiem na Jezioro Como, wyjątkowo pomocna obsługa, doskonała restauracja serwująca wiele regionalnych specjałów Lombardii i nie tylko, a także duży zadbany ogród – to wszystko zapewni Państwu beztroski relaks w wielkim stylu. To właściwe miejsce dla wszystkich, którzy chcą wypoczywać blisko natury, a jednocześnie cenią możliwość korzystania z głównych atrakcji turystycznych. Idealne na romantyczny weekend nad jeziorem.

Do najważniejszych udogodnień hotelu można zaliczyć SPA z sauną fińską, łaźnią turecką, gabinetami masażu, basenami relaksacyjnymi z podgrzewaną wodą i hydromasażem; odkryty basen na jeziorze, dobrze wyposażona siłownia, grota solna.