Capri to włoska wyspa na Morzu Tyrreńskim w Zatoce Neapolitańskiej. Swoim położeniem, krajobrazem, lazurową wodą i świetną kuchnią Capri przyciąga turystów z całego świata. Na tle błękitnego morza przepięknie prezentuje się jasna zabudowa. Budynki otoczone są przez soczystą, śródziemnomorską zieleń, a zbocze wyspy tworzą skaliste klify. Jeśli spojrzymy na przycumowane wokół wyspy łodzie i jachty od razu wiemy, że Capri otoczone jest aurą luksusu i prestiżu.

Usytuowana na urokliwej włoskiej wyspie Capri, Villa Marina to miejsce, gdzie goście, otuleni zapachami śródziemnomorskiego ogrodu, mogą w pełni zrelaksować się i na nowo odkryć radość życia. W eleganckich pokojach i apartamentach, skąd podziwiać można wspaniały widok na skąpane w zachodzącym słońcu Capri, goście z pewnością poczują się jak w domu. Luxury Travel szczególnie poleca apartamenty z widokiem na morze, z tarasem wychodzącym na słoneczną Zatokę Neapolitańską, oraz Pool Suites – apartamenty charakteryzujące się romantycznym wnętrzem i posiadające prywatne tarasy wyposażone w szezlongi, sofy, a także jacuzzi.

Najważniejsze udogodnienia: restauracja i bar; centrum odnowy biologicznej, Stai SPA z sauną, łaźnią turecką i basenem bez krawędzi; całodobowe usługi konsjerża, dokonywanie rezerwacji w najznakomitszych restauracjach i barach wyspy Capri, ekskluzywne usługi transferowe oraz wypożyczalnia samochodów i jachtów, śródziemnomorski ogród z basenem, prywatne wycieczki, strefa wydzielona dla dzieci; darmowy Internet, poczęstunek powitalny, zestaw plażowy składający się z torby plażowej i ręczników; centrum rekreacyjne.

Z podziękowaniem dla Naszego Partnera.

LOGO - Luxury Travel