Miejsce o wyrafinowanej elegancji, które swoją architekturą przypomina pradawny neapolitański pałac. Ten luksusowy 5-gwiazdkowy hotel znajduje się w pobliżu urokliwego centrum Anacapri, maleńkiej wioski położonej na najpiękniejszej i najbardziej ekskluzywnej włoskiej wyspie, Capri, gdzie goście podziwiać mogą wspaniałą morską panoramę i olśniewającą Zatokę Neapolitańską. Capri Palace oferuje 72 pokoje i apartamenty urządzone w stylu śródziemnomorskim, z dbałością o każdy szczegół. Zapewniają one gościom komfort, prywatność oraz wspaniałe widoki na Zatokę Neapolitańską i morze lub zielone wzgórze Monte Solaro, najwyższy punkt widokowy na wyspie. Niektóre posiadają prywatny basen i ogród.

Najważniejsze udogodnienia: restauracje i bary oferujące współczesną interpretację typowych dla tego regionu dań, piwniczka z bogatą kolekcją najlepszych włoskich win; The Capri Beauty Farm – wielokrotnie nagradzane hotelowe SPA; kilka szybkich i komfortowych motorówek, Beach Club „Il Riccio”, basen; idealne miejsca, takie jak taras hotelowej restauracji czy taras widokowy, na zorganizowanie przyjęcia weselnego lub bankietu.

LOGO - Luxury Travel