Wybudowany w 1896 roku Badrutt’s Palace (standard 5* de luxe) od dawna jest znakiem rozpoznawczym St.Moritz, tego unikalnego i słynnego na całym świecie górskiego kurortu. Goście Badrutt’a to osoby, które bardzo wysoko cenią dobry styl, wykwintną kuchnię i dyskretną nienaganną obsługę. St.Moritz oferuje wspaniałe warunki narciarskie (350 kilometrów tras zjazdowych), a także możliwość uprawiania najróżniejszych sportów letnich.

Lokalizacja: z Zurychu – 30 min samolotem, 3 godz. samochodem lub pociągiem;
kilka minut spacerem od kolejki narciarskiej na górę Corviglia.

Restauracje i bary: Badrutt’s Palace ma 3 restauracje na miejscu i 3 po drugiej stronie ulicy w Chesa Veglia. Podawane są w nich potrawy kuchni lokalnej, a także włoskiej, francuskiej i śródziemnomorskiej. Goście mogą także odpocząć w intymnym barze Renaissance i wypić drinka w nocnym klubie King’s Club.

Sport i rekreacja: Daniela Steiner Beauty SPA & Caroli Health Club, sauna, masaże, jacuzzi, kąpiele w parze; lodowisko hotelowe, basen. W pobliżu znajduje tor bobslejowy oraz tor Cresta Run.

Inne atrakcje i udogodnienia: sklep narciarski i szkółka; hotelowy klub dla dzieci oferuje m.in. minikino i wiele ciekawych zajęć, np. wspinaczkę. W miasteczku: liczne butiki (m.in. Hermes, Versace, Bally, Chanel), sklepy z wytworną biżuterią, bary i puby.