ATJ Lingwista ma w swojej ofercie ciekawy program Parent & Child. Są to wspólne wyjazdy rodzinne rodzica z dzieckiem, gdzie dzieci mają zapewnione specjalnie przygotowane zajęcia językowe dostosowane do wieku, przeplatane z zajęciami dodatkowymi i wycieczkami, podczas gdy rodzice, jeśli również chcą się uczyć języka, mogą wziąć udział w kursie wraz z innymi dorosłymi albo po prostu wypocząć. Godziny zajęć dla dzieci i dorosłych są zaplanowane tak, aby mieć czas na odprowadzenie swojej pociechy i zdążyć na swój kurs. Takie wyjazdy możliwe są w Wielkiej Brytanii, na Malcie, Cyprze jak równie w Hiszpanii. Dziś przybliżymy program na Cyprze.

cypr 1

English Sunny School of Cyprus jest pierwszą międzynarodową szkołą na Cyprze, która powstała w 2000 roku. Organizuje kursy i obozy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat, dla dorosłych jak również możliwe są programy dla młodszych dzieci 1-5 lat. Nauczyciele to profesjonalna lokalna kadra głównie pochodzenia anglosaskiego, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie.

 KURSY:

Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych składają się z 22 lekcji w tygodniu. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Dzieci 6-10 lat oraz dorośli znajdują się w grupach 4-8 osobowych. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pisanego pierwszego dnia w szkole. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Szkoła zapewnia zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu. Dla młodzieży powyżej 15 lat i dorosłych, szkoła proponuje także kursy przygotowujące do międzynarodowego certyfikatu IELTS.

Dzieci 2-6 lat: szkoła proponuje 2 opcje do wyboru – babysitting z anglojęzycznym opiekunem lub pobliskie amerykańskie przedszkole, w którym są dzieci z różnych krajów. Rodzice mogą wybrać pół dniową opiekę od 8:00 do 13:30 lub całodniową do godz. 18:00. W przedszkolu dzieci bawią się w języku angielskim, uczą się piosenek, tańczą i rozwijają swoją kreatywność podczas warsztatów artystycznych.

 PROGRAM POZALEKCYJNY:

Cypr jest idealną destynacją dla tych, którzy lubią ciepło, słońce i morze! Po lunchu uczestnicy będą mieć chwilę przerwy na kąpiel w basenie lub relaks, a po południu szkoła proponuje różne gry, zabawy oraz wycieczki. W każdym tygodniu dzieci i młodzież pojadą na 1 półdniową i 1 całodniową wycieczkę, które obejmują między innymi zwiedzanie starego miasta Limassol, wycieczkę na plażę poza Limassol np. Curium Beach, watrepark, stolica Cypru Nikozja czy antyczne Pafos. Ponadto w każdym tygodniu gra w siatkówkę plażową, rejs łódką motorową lub jazda na bananie, pływanie na rowerze wodnym i kajaku, gry i zabawy językowe jak np. kalambury, czy warsztaty kulinarne żeby poznać proste przepisy na przysmaki cypryjskie. Oczywiście będzie też czas na plażowanie. Wieczorem zajęcia sportowe (fitness, siatkówka, koszykówka lub piłka nożna), profesjonalne karaoke, wieczór talentów czy olimpiada, oraz projekcje filmów angielskich przy basenie.

Dzieci 6-10 lat mają odrębny program, chociaż niektóre punkty mogą się pokrywać. Zajęcia są specjalnie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

Dorośli mogą wykupić wycieczki na miejscu. Możliwe też rejsy do Izraela na zapytanie.

Możliwe są też opcje dodatkowe: kurs nurkowania, windsurfingu lub kitesurfingu za dodatkową opłatą.

cypr3 cypr4

 ZAKWATEROWANIE

Dla rodzin z dziećmi szkoła proponuje różne opcje od hoteli apartamentowych z aneksem kuchennym po hotele 3-4-5*. Dzieci od 10. roku życia mogą mieszkać z innymi dziećmi na kampusie.

Cyprus Curium

Serdecznie zapraszamy na stronę ATJ Lingwista i zapoznania się z całą ofertą.

300x250_243978_atjlingwista_navi2