Dziś o modzie opowiada Kinga z bloga kowalskakinga.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Kinga Kowalska: Moda jest dla mnie zabawą ale też nieodłączną częścią mnie. Lubię łączyć różne style, czasami mam ochotę wyglądać kobieco, czasem sportowo a jeszcze innym razem połączyć oba w jedność. Cenię sobie przede wszystkim wygodę. Jednak nie wyobrażam sobie nagle przestać śledzić nowinki modowe, przestać zwracać uwagę na to, co pojawia się w sklepach, co noszą blogerki czy ludzie na ulicy. To siedzi we mnie i już nic na to nie poradzę J

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Wydaje mi się, że ludzie w Polsce są dość zamknięci na obecnie panującą modę. Ciężko czasami jest wyrazić siebie, wyróżnić się z tłumu i założyć coś innego bo zostaniesz zjedzony wzrokiem. Myślę, że większość ludzi w Polsce nie przykuwa szczególnie uwagi do tego co jest modne albo idzie za nurtem, który narzucają sieciówki. Oczywiście zdarza mi się spotkać na ulicy ludzi ciekawie wyglądających i mam wrażenie, że obecnie blogosfera uczy bycia odważnym w stylizacjach i przyzwyczaja do tego Polskie społeczeństwo.

-Skąd czerpiesz inspiracje?

-Inspiracje czerpię praktycznie ze wszystkiego. Głownie są to blogi, profile Instagramowe i pokazy mody ale także otaczająca mnie rzeczywistość, piękne miejsca i ludzie na ulicy.

Jak określiłabyś swój styl?

-Mój styl ciężko jest określić jednym słowem. Gdzieś w środku chyba nadal go szukam :D. Lubię wyglądać kobieco i elegancko ale na co dzień cenię sobie wygodę i często noszę się na sportowo. Czasami mam ochotę trochę pokombinować nad outfitem i wyglądać oryginalnie ale są też dni kiedy zakładam pierwszą rzecz leżącą w szafce.

-Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Zdecydowanie są to obcasy kaczuszki haha. Jestem zwolenniczką wysokich obcasów i kaczuszki totalnie mnie odrzucają, nawet mimo tego, że ostatnio wróciły do mody. Myślę, że nigdy bym ich nie założyła.

-A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Must have w mojej garderobie to chyba skórzana klasyczna kurtka. Ponadczasowa i pasująca do wszystkiego.

-Twoje życiowe motto?

-Nie wydawaj na rzeczy tylko na przeżycia.

Dziękuję bardzo za rozmowę i zapraszam na bloga Kingi.

13.04.17 (3) 12.12.16 (6) 27.10.16 (2)