Język hiszpański używany jest coraz bardziej popularny i coraz chętniej się go uczymy.  ATJ Lingwista proponuje przyjemne z pożytecznym, a więc kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii, Meksyku oraz na Kubie. Brzmi fantastycznie!

ATJ Lingwista w swojej ofercie ma kurs języka hiszpańskiego. Kursy odbywają się w Hiszpanii, Meksyku oraz na Kubie. Łączą ze sobą naukę z wypoczynkiem i zwiedzaniem pięknych zakątków świata. W Hiszpanii nauczysz się języka m.in. w Barcelonie, Madrycie, Maladze, Sewilli, na Teneryfie czy Walencji. Co więcej, każda szkoła znajduje się w centralej części miasta, przy głównej promenadzie czy w centrum. Decydując się na Kurs na Kubie, oprócz nauki języka, poznasz kulturę kubańską w dzielnice Havany. Ponadto czeka cię wypoczynek na pięknych plażach oraz możliwość pójścia śladami Che Guevary czy Ernesta Hemingwaya. Ni ominie Cię również nauka gorącego tanga, salsy czy bachata.

Kurs języka hiszpańskiego jest intensywny i przewiduje minimum 20 lekcji tygodniowo. Jeśli uznasz, że to za mało, można wybrać dodatkowe konwersację lub zajęcia kulturalne obejmujące np. historię, sztukę czy literaturę. Osoby zaawansowane mogą zdecydować się na hiszpański biznesowy lub kurs przygotowujący

W Hiszpanii można uczyć się języka nie tylko w Madrycie czy Barcelonie, ale także w Alicante, , Grenadzie, Maladze, Marbelli, Salamance, Sewilli, na Teneryfie czy w Walencji. Każda  szkoła językowa znajduje się zawsze w centralnej części miasta – przy głównej promenadzie czy w centrum do międzynarodowego egzaminu DELE lub SIELE, albo kursy przygotowujące do studiów w Hiszpanii. Ponadto ATJ lingwista oferuje kursy specjalistyczne:

Program świąteczny, który stanowi połączenie kursu językowego oraz wycieczek i zajęć kulturalnych związanych z okresem fiest, takich jak np. oglądanie parad, szopek bożonarodzeniowych i innych wydarzeń.

Hiszpański+ Staż/Wolontariat: dziedziny: turystyka, hotelarstwo, marketing, edukacja.

Hiszpański + Gotowanie

Hiszpański + Flamenco/Salsa

Hiszpański + Tenis:

Hiszpański + Nurkowanie to kurs podczas którego zdobędziemy podstawowe umiejętności nurkowania, potwierdzone certyfikatem PADI. Dostępne w: Teneryfa.

Program 50+ jest przeznaczony dla osób w wieku 50+, głównie na wiosnę i na jesieni w konkretnych datach, w pozostałych terminach szkoła nie gwarantuje grupy jednorodnej wiekowo.

Program pozalekcyjny:

W ramach kursu jest również program poza lekcyjny, organizowany przez szkołę i płatny na miejscu. W programie przewidziano m.in. wycieczki, wyjścia do muzeów, zwiedzanie miast, hiszpańskie wieczory filmowe, lekcje tańca, pikniki, grill, zajęcia sportowe. Dobór zajęć pozalekcyjnych uwarunkowany jest miejscowością, w której odbywa się kurs.

Zakwaterowanie to rodziny goszczące, rezydencja szkolna lub apartamenty.

atj1